Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leleplezni a...

Hogyan lehet leleplezni a hazug embert?

Figyelt kérdés
2023. nov. 7. 07:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Kideríted az igazságot.
2023. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Kesobb is megkerdezed ugyanarrol par nap meg par het mulva.
2023. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem képes beismerni
2023. nov. 7. 08:34
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, mi a célja a hazugsággal.

Nagyon nem mindegy, hogy azért hazudik, mert szégyelli magát, nem vállalja önmagát, vagy konkrétan neked okoz kárt a hazugsággal. Mondjuk azt mondja egy eladó autóra, hogy minden rendben van vele, de te nem tudod beindítani, mert nincs is benne pl.akksi. Lehet nem a legjobb példa, de szerintem érted.

2023. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen persze. Azt hazudja hogy az apja veri az anyját és mikor tegnap szembesitettem letagadta azt mondta nem szokta bántani.

Sajnos a párom. Nem ez az első hogy hazudik. Már nem tudom mit szabad elhinni és mit nem. Folyamatosan kihúzza magát barmilyen témat hozok fel ami kettőnkkel kapcsolatos de ha egymasra kell mutogatni az megy neki. A Facebookomba szó nelkül be lépett nem egyszer..de persze az ő telefonja meg cuccai tabu.. Nem tudom mit tegyek

..

2023. nov. 7. 08:53
 6/15 anonim ***** válasza:

#5: "Nem tudom mit tegyek"


Én tudom.

2023. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindig ő az áldozat. Most is o van besertodve
2023. nov. 7. 09:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz lehet neki, mert súlyos önbizalom és szeretethiánya van. Hogy miért alakult ki? Ezt csak akkor lehetne megmondani, ha leásnátok neki a gyerekkoráig terápiában.

Mivel te szenvedsz ettől, te elmehetsz dolgozni magadon. Eljuthatsz oda, hogy megtanulod empatikusan kezelni, megtanulod az asszertív kommunikációt.

De szakíthatsz is vele. Más opciók nincsenek.

2023. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az hogy velem mi lesz engem nem erdekel valahogy majd kiheverem.

De azt tudom hogy o a segitseget nem fogadja

2023. nov. 7. 09:26
 10/15 A kérdező kommentje:
De egy gyerekkori trauma nem menti fel őt a felelősség vállalás alól
2023. nov. 7. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!