Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy olyan hazugságo...

Hogy lehet egy olyan hazugságot leleplezni, ami egyértelműen nem igaz, viszont képtelenség rajta fogást találni mert nincs kézzelfogható bizonyíték?

Figyelt kérdés
szeretője vagyok valakinek aki azt hazudta hogy elvált, viszont egyidőben törölte magát facebookról és hazudozik jobbra-balra, pofátlanul. hatalmas a távolság szóval fizikailag nem tudom őket megnézni.

2022. dec. 8. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy tőle kéred, bizonyítsa be, hogy elvált. A bírósági döntést szkennelve küldje el neked (vagy személyes találkozásnál fénymásolatban adja át).
2022. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy papíron nem vált el csak szakítottak és nem találkoznak.
2022. dec. 8. 12:05
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Mit értesz az alatt, hogy "szeretője vagyok". Ez most akkor mennyire aktív kapcsolat? Főleg úgy, hogy "hatalmas a távolság".

Mert amúgy nyilván az ő családja egyértelmű választ tud adni.

2022. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
végig volt neki házassága csak én velem összejárt. az ország másik végében lakik. ritkán találkozunk, inkább csak neten... félek hogy csak a szex kell tőlem mert amúgy elég bunkó, de egyszer érdekből azt hazudta hogy szeret, a végletekig felbolygatott ezzel lelkileg.. feldúlt.. azóta megint bunkó
2022. dec. 8. 12:08
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen b+
2022. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Ezek után biztosan az a legfontosabb, hogy erről hazudott-e?

Nyilván ha nem csak a szex kellene, akkor nem lenne ekkora a távolság... de most őszintén, Te, meg a szerető vagy, szóval furcsa ez az erkölcsi önérzet most...

2022. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ezt is azok után mondta hogy fenyegettem hogy nem fekszek le vele többet mert más eszközöm nem volt már és neki az rohadtul kell
2022. dec. 8. 12:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, tényleg csak szexre kellesz nekik, de ha el kezdesz problémázni, akkor már arra se. :( Sajnos átvertek téged. A válás meg egy hivatalos procedúra, ha nincs róla papír, akkor nem vált el, és kész, ennyire egyszerű, mindegy, hogy külön élnek, vagy a kanapén alszik, papíron még házas, tehát nős ember.
2022. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mégis kinek akarod bebizonyítani? Döntsd el, mit akarsz tőle, és aszerint járj el. Ha nem tetszik a szeretői szerep, akkor vetesd el magad vele, vagy csinálj, amit akarsz.
2022. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem értem mi értelme az egész kérdésednek?

Van egy pasas aki hazudik neked. Így is, úgy is csak szerető lehetsz, mert normális, felvállalt párkapcsolatot, összeköltözést, házasságot NEM AKAR veled. Ha házas, ha nem, ezek szerint csak szexre kellesz neki.

Akkor végül is nem mindegy hogy papíron házas e vagy sem?

Nem egy komoly ember bárhonnan is nézzük.

Te akarod hogy csak szexre használjanak?

Ezt kell eldönteni. Ha nem akarsz szexuális segédeszköz lenni, akkor meg ki kell rúgni a pasast páros lábbal, akár házas akár nem. A tettei számítanak, nem a papírjai!

2022. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!