Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok elfogadjátok az ilyen...

Lányok elfogadjátok az ilyen pasikat?

Figyelt kérdés
Aki csak gyárba dolgozik és minimálbért kap. , vagy milyen pasik fontosak?

2023. nov. 10. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ők is ugyanúgy emberek és fontosak, de nem jönnék össze velük.
2023. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

"2023-ban a havi bruttó minimálbér összege 2023. január elsejétől 232 000 forint, a garantált bérminimum pedig 296 400 forint."


Melyik minimálbérre gondolsz?


Ennyi infóból nem lehet értékelhető választ adni!

2023. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem fontos hogy legalabb annyira tanult legyen mint en. Maskepp szerintem mindketten rosszul ereznenk magunk egyutt.
2023. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem az összes agglegény, így persze, nyilván. Viszont ne is az egyetemista/jól kereső/modell lányok után ácsingózzon, hanem vegye be a kasszás Marit is a "lányok" kategóriába.
2023. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a probléma a minimálbér vagy gondolom az iskolázatlanság? Mindkettő sztereotipikus, de nyilván számít párválasztásnál az iskolázottság a hasonló érdeklődési kör miatt. Egy diplomás és egy nyolc általánost végző között hosszú távon nem működnek a dolgok, mert más életcélok, más érdeklődési kör, más baráti kapcsolatok stb. Bár itt is vannak kivételek. Az én öcsém pl 16 évesen kicsapták a középsuliból és évekig alkalmi munkákból élt, meg kint Németbe a húsiparban, majd egy gyárban minimálbérért. Majd továbbtanult és előléptették, majd leérettségizett felnőtt fejjel majd megint előléptették, végül diplomát is szerzett és jelenleg vezető pozícióban nagyon jól keres.

De ez ritka, nincs mindenkinek ilyen életútja.

A kérdésre válaszolva én olyan pasit fogadok el, aki számomra szimpatikus, egy hullámhosszon vagyunk, hasonló az értékrendünk és az érdeklődési körünk. Nekem diplomám van, nem kizáróok ha neki nincsen, nem csapnám rá az ajtót ha egy gyárban dolgozik minimálbérért, de ha nem tartozik a tervei közé a fejlődés, előrehaladás, ennek az állapotnak a megváltoztatása, ha neki jó úgy ahogy van, akkor nem terveznék vele közös jövőt.

2023. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is gyárban dolgozott, de volt annyira talpraesett, hogy feljebb jusson a ranglétrán.
2023. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Psycho ***** válasza:
36%

Fiúk elfogadjátok az ilyen lányokat?


Aki csak gyárba dolgozik és minimálbért kap. , vagy milyen lányok fontosak?



#doublestandards

2023. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Az mas, hogy hosszabb tavon lehetne konfliktus forrasa es szet is lehetne menni kozvetve emiatt, de beleszeretni es semmivel nem torodve osszejonni vele siman.
2023. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ideiglenesen csinálja, akkor oké, ha ez az életcélja, hogy örökre a gyár, akkor nem egyezik az értékrendünk, így nincs helyünk egymás mellett párkapcsolatban. Barátként elfogadnám, úgy nem érdekelne.

Én sem gyárban dolgozom, én elég ambíciòzus vagyok, és sok szakmám van, munka mellett egyetemre járok, stb.

2023. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a meglátásom, hogy azok a hozzászólók, akik ITT leírják, hogy 'persze, elfogadnám, de legyen életcélja, fejlődjön, stb...', a VALÓ ÉLETBEN szóba sem állnának egy ilyen emberrel.
2023. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!