Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kövér nők elfogadják magukat...

A kövér nők elfogadják magukat azért nem változtatnak?

Figyelt kérdés
Aki kövér (kb90felett) azok elfogadták magukat azért nem változtatnak vagy lusták?

2022. júl. 18. 19:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
vagy elfogadják magukat, vagy lusták, vagy betegség miatt nem tudnak lefogyni, vagy már éppen fogyásban vannak és változtatnak csak te ezt nem láthatod. Satöbbi
2022. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
41%
Nem vagyok sem kövér, sem nő, viszont szerintem az az igazság, hogy lusták. Önmaguknak sem ismerik be az esetek nagyrészében, ezért inkább azt mondják, hogy elfogadják. Gyakori az is, hogy szégyellnek bármit is tenni, félnek attól, hogy mások mit mondanak stb. Inkább egy beletörődésnek mondanám, mint elfogadásnak. Ha választhatnának, sokkal szívesebben lennének normális testsúlyúak, erről volt nem 1 felmérés, ami szerintem rengeteget elárul arról, hogy valóban elfogadják-e magukat. Nehéz változtatni magunkon és rengeteg energiával, elköteleződéssel és lemondással jár. Kényelmesebb azt mondani, hogy "Elfogadtam magam, így vagyok tökéletes", mint keményen dolgozni.
2022. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%
Van, aki elfogadja magát, de amúgy nem olyan könnyű lefogyni, kifejezetten nagy erőfeszítés és lemondás lassú és kevés eredményért. Ne intézd el ennyivel, hogy lusták, csak mert a te életedben ismeretlen ez a kihívás.
2022. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
Inkább túlsúlyos ne sértstünk meg senkit de lehet genetikai oka is és akkor nem tudnak változtatni de nekem vannak duci nő ismerőseim és ők még büszkék is magukra persze nem mindegyik.
2022. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem azokra ertettem akik betegseg miatt koverek!
2022. júl. 18. 20:06
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki nem beteg akkor igenis letud fogyni! Lehet nem ehet napi 10x es kevesebbett kell enni,de fejben dol el minden
2022. júl. 18. 20:07
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Eleg valtozo h ki miert nem. Nekem mar 60 felett is sok egy no, de maganugyuk h nekik h jo, nem itelkezek.
2022. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

6-os: voltál már túlsúlyos? Mert észt osztogatni könnyü annak, aki soha nem próbált lefogyni nagyobb fölösleget.

A legtöbben nem esznek naponta tízszer, csak többet, vagy rossz összetételben, mint ami tényleg optimális lenne. Ha van 15-20 kg fölösleged és két hónapja már csak annyit és úgy eszel, amitöl fogysz, és ennyi idö alatt lemegy 2-5 kiló, az egyáltalán nem motiváló dolog. Márpedig, ha valakinek hosszabb ideje van túlsúlya, annál sokáig tart, mire egyáltalán megindul a fogyás és akkor is csak lassan.


Te könnyen beszélsz kivülállóként, okoskodni egyszerü, egy adott helyzetet átélni, és végigvinni sokkal kevésbé az. AZ, hogy "szerinted" mi van, az nem jelent semmit.

2022. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
Le tud fogyni iszonyú szenvedéssel. Te azt még sose próbáltad. Nem "kevesebbet kell enni", hanem borzasztó keveset kell enni és sokat mozogni, ami a kövér embernek kifejezett szenvedés. Mindkét fele rendkívül kellemetlen. Ne ítélkezz! Én is tudnék a te életedben olyat mondani, amit nem csinálsz, pedig kellene.
2022. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Akkor mondjal, szimpla kerdes volt,vannak kover ismeroseim akik lefogytak es csak akarat kell nem kifogas
2022. júl. 18. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!