Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már tényleg teljesen normális...

Már tényleg teljesen normális hogy az embernek úgy kell "benyalnia" magát, és ezt nem is titkolják?

Figyelt kérdés
Még régen beléptem az MCC középiskolás programjába, mert érdekel a pszichológia, és mivel most már egyetemeknél is plusz pont, meg akarom csinálni a többi kurzust is. De a közösségi részétől már lassan hányingerem lesz. Annyira kendőzetlenül tudják előadni, hogy akkor leszel kiválasztva bizonyos előnyökre, ha ismered a megfelelő embereket, mintha ez tök normális lenne. Pl idézet a legutolsó emailből: "Bartusz-Dobosi László, irodalmi vezetőoktató lesz, aki mindig érdekes témákkal, zseniális előadómóddal kápráztat el bennünket, nem elhanyagolható szempont pedig, hogy KPrémium, nemzetközi utak kiválasztásánál fontos lehet a vele való ismeretség." Anyám vezetői pozícióban dolgozik és mindig mondta nekem, hogy a kapcsolatok fontosak, mert azok alapján jut az ember előre... De én abban a hitben voltam, hogy ezzel azért nem büszkélkednek sehol. Én legalábbis gáznak tartom, mert igazságtalan, kivételezés. Most én vagyok naív, és tényleg ez lett mára a normális?

nov. 14. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Tudod, hogy az MCC micsoda, kik uzemeltetik?? A fideSSesek nagyresze mentalis beteg szemelyisegzavaros a "B klaszter"-bol. Ne csatlakozz ilyen szenny szervezethez...
nov. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Legalább látod, hogy működik a Fidesz által felépített társadalom.
nov. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Azthiszem átérzem a fájdalmad, de milyen lehet a másikoldalról?


Képzeld el, hogy tekintély személy vagy, te választod ki, hogy a külföldi tekintélyszemély haverjaidhoz kiket küldesz prémium útra. Te ki mernél olyanokat választani, akikkel még egy felszines bizalmi kapcsolatod sem alakult ki?

nov. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Sajna Soros anno Orbant kivalasztotta a kulfoldi alapitvanyaba, ismeretlenul... csak a tehetsegevel emelkedett ki. Kar volt, valoban, hogy kivakarta a felcsuti putribol. :)
nov. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Valakinek van gyomra hozzá. Másik oldalról nézve el is várja a nyalizást.

Olyan színészkedések mennek, hogy Oscart érdemelne. Ha vezető lennék pont ellenkezőleg kezelném az ilyen személyeket. Ilyenekben nem tudok megbízni. Annál félelmetesebb nincs amikor egy embernek több személyisége van.

nov. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as, egy normális oktatási intézményben ez nem így megy. Hanem a jelentkező bemutatja, eddig mit produkált, ezt egy szempont szerint értékelik (pontozzák) és a legtöbb pontot elérőt küldik. Ja, és természetesen nem egyetlen ember értékel és dönt, hanem egy testület.

De ebben a szerencsétlen országban ezt sokan el se tudják képzelni, csak azt, hogy mindig egy befolyásos valaki szól az érdekében és úgy jut az illető valami lehetőséghez.

nov. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarok vagyunk.
nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Győri egyetemen, a legvérfideszesebbek, legputyinistább oktatók vannak vezetőként az mccben, mi csak úgy hívjuk fidesz koli.


Olyan tanárok is vezető beosztásba kerültek, akik az óráikon nyíltan a fidesz propagandát, beleértve a putyinista propagandát terjesztik.

Az egyik volt oktatóm is itt szónokol sokszor, miközben tavaly a háború kitörésekor nyíltan hangoztatta, az ukránok 14 ezer orosz civilt gyilkoltak le, népírtás volt Ukrajnában ezért be kell vonulni szegény putyinnak megvédeni az orosz kisebbségeket, szegény putyint háborúba készül a nato miatt, meg nyelvtörvény miatt meg kell szállni Ukrajnát stb.. Ránézek a tanár Facebook oldalán full fidesz, full putyinszerelem, halál az ukránokra, hála putyinnak a háborúért stb.. Sok agyhalott fidesz zombi


De több ilyen vérnarancsos oktatók vannak az mccben is.

Nálunk is fideletisos fiatalok a főnökök az ilyen helyeken. Na ezek a győri egyetemen a tehetséggondozók.

dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg utolsó vagyok, egyik ilyen vezetővel össze is vesztem, amikor az órán terjesztette az orosz hazugságokat, pl.: ukránok 14 ezer orosz civilt mészároltak le, atomfegyvert akartak dobni Moszkvára, be volt tiltva az orosz nyelv meg a többi hülyeséget. Mondtam neki, én ismerek kárpátaljai magyart aki 2014ben is a fronton volt, meg most is, és semmi népírtás nem történt 2022.02.24 előtt.

De a Putyin igazat mond, és mindenki más hazudik. Meg mondom neki ,hogy lehet emberek megölésére szurkolni, jaj szegény putyin most védi az orosz kisebbséget, az ukránok milyen szemetek bombázzák magukat, meg sivalkodnak utánuk a magyar libsik stb. Ránézek, és Facebookon is ilyeneket osztogat meg, hála putyinnak, köszönet a háborúért. Tipikus vérnarancs, mondom neki, hogy azért mai világban hallottunk volna róla ,ha egy szomszéd országban 14 ezer embert öltek volna meg, meg népírtás zajlott volna nem? Ő erre dehát az ukránok el hallgatnak mindenkit és mindent a nyelvtörvény miatt.


Többiek is mondták, tipikus fideszes mindenki aki a putyin ellen áll dögöljön meg, meg utáljunk mindenkit. Ja ez a tanár, szónokolt ne a wikipedeiáról olvassunk, hanem hivatalos folyóiratokról.


Ezeknek ki van adva, hogy még órán is mossák az agyakat. Gondolj bele, 19-20 éves egyetemistáknak mond valamit egy okosnak tűnő egyetemi tanár elhiszik, mert hát ő a tanultabb.

dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit érdekel, privátban elküldöm a nevét, itt nem lehet kiírni nyíltan. De más ilyen vérfideszes oktatóról is tudok, aki az órán Ukrajna, Brüsszel, EU ellen uszít. Meg szintén az orosz hazugságokat terjesztik, amiket ide leírtam. Hiába mond az ilyeneknek bármit az ember, pl.: ENSZ, NATO, USA, EU, EBESZ, franc tudja hány szervezet cáfolta ezeket az orosz hazugságokat, fideszesek mondják akkor igaz.
dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!