Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Helyes srácok csak szép...

Helyes srácok csak szép lányoknak udvaroltok?

Figyelt kérdés
Sokszor megyek el egy szép barátnőmmel buliba és igaz hogy szép lány, de rá csak azok a lány kedvencei felé fiúk nyomulnak rá pedig ő egy szerény csendes lány tehát nem azzal hívja fel a figyelmet magára.

nov. 14. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
dehogy, párom nagyon helyes én meg ocsmány vagyok, mégis együtt vagyunk majdnem 4 éve.
nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Ez mit jelent:


"de rá csak azok a lány kedvencei felé fiúk nyomulnak rá pedig ő"

🙄🙄🙄

nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 mit nem lehet ezen érteni??? A lányok kedvencei, ilyen kis menő gyerekek. Hát ha nem érted akkor sajnálom
nov. 14. 20:54
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 hát ezt nehezen hiszem el
nov. 14. 20:55
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Még most sem fogtad fel, hogy a zagyva kérdéseddel van a baj.
nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 miért azzal van a baj? Miért van baj ezzel?
nov. 14. 21:15
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Hat jo hulyen fogalmazol.. de am nem. Atlagos lany is megfoghat a kisugarzasaval, szemelyisegevel
nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
#4 😂 Akkor minek írod ki a kérdést, ha ne hiszed el a válaszokat? Egyébként osztom #1 véleményét, én is világ életemben ronda voltam, kövér, sárga összevissza álló fogú (később fogszabályzós), göndör hajú (nem az a szép göndör, hanem a hajléktalan feeling), pattanásos és erősen aknés szerencsétlenség voltam. Mostanra nézek ki már mondhatni vállalhatóan, de rengeteg munka van benne,és még mindig van hova fejlődni bőven. Ennek ellenére ha nagyon akartam volna, szinte mindig akadt volna pasim, népszerűbbek is 🤷🏻‍♀️ Egyébként olyan szinten szubjektív kinek mi tetszik,hogy az hihetetlen. Legjobb barátnőmnek mindig olyan srácok tetszenek,akik nálam a 10/1-et sem ütnék meg,és fordítva. Lehet hogy az a lány, aki nem tartja magát szépségkirálynőnek épp az adott fiú álomnője,aki meg annak tartja magát,abszolút nem jön be neki.
nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

[link]



Ő szépnek számít neked?

nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

#9 Olyan kis átlagos.


Amúgy olyan lányra hajtok, aki nekem tetszik. Most, hogy ez valaki szerint szép lány vagy sem, az relatív.

nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!