Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Helyes srácok csak szép...

Helyes srácok csak szép lányoknak udvaroltok?

Figyelt kérdés
Sokszor megyek el egy szép barátnőmmel buliba és igaz hogy szép lány, de rá csak azok a lány kedvencei felé fiúk nyomulnak rá pedig ő egy szerény csendes lány tehát nem azzal hívja fel a figyelmet magára.

nov. 14. 20:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen sztem is átlagos és egy 12/10es modell sarccal van együtt

A kérdésre a válasz

nov. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok: akkor mondom úgy, hogy objektíven nézve, az arcszerkezeti harmóniát figyelembevéve én egy erős ötös vagyok talán, ő meg simán hetes.


egyébként: abszolút emberfüggő, valamint az ízlésed is sokat változik. régebben jobban tetszettek a kis lágy vonású srácok, most hogy idősebb vagyok, jobban vonz egy karakteres arc - mindenekelőtt azonban ha nem

rezonálunk valakivel, nem vagyunk abszolúte egy hullámhosszon, akkor nézhet ki akármennyire jól.

nov. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Sok tényező összességén múlik, hogy kinek udvarolnék, de az igen fontos része amit látok.
nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki a neki szép embereknél próbálkozik, csak egyénenként változik, hogy kinek mi a szép.
nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az utobbi idoben tobbszor volt dilemmam, hogy olyan lanyert lettem oda aki am kulsoleg nem az esetem.. valahogy megis megszepult a szememben hiaba 6os es elotte 8-10esek voltak
nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként tényleg változik az idő előrehaladtával is, meg olyan is van, hogy valaki megfog valamivel, aki elsőre be sem jött külsőre, de olyan sziporkázó intellektusa, vagy humora van, amivel elvarázsol. Nekem kamaszként a vékony, nagyjából 170 centis, babaarcú fiúk jöttek be külsőre. Huszas éveimben a viking félisten volt a zsánerem, szőke hajú, magas, izmos palik. Ennek ellenére az első komoly kapcsolatom (kamaszként inkább csak randizgattam, meg járogattam évfolyamtársakkal, vele együtt is éltem három évig) egy olyan férfi volt, aki klsőre olyan semmilyen volt nekem elsőre. Rövid, barna haj, pont velem egy magas volt (170 cm vagyok), vékony volt, és akkor már az izmos férfiak érdekeltek, elsőre az arca is olyan jellegtelen volt. De minél többet beszélgettem vele, annál közelebb akartam kerülni hozzá, és mikor végre összejöttünk, nagyon büszke voltam, ha az utcán megfogta a kezem, hogy még, ha nem is levágós elsőre, hogy milyen értelmes, és milyen jóindulatú, mert ezek nem olyan tulajdonságok, amik látszanak, én imádtam, hogy a járókelők ezt látják, hogy én hozzá tartozom.

Most, hogy közelítek a harminchoz, elkezdtek tetszeni a harmincas férfiak, és már inkább a lágy, kedves arcú emberek jönnek be, lehetőleg szakállal, lehetőleg sötét hajjal, lehetőleg picit mackósabb testalkattal. Nálam valamiért nem a magasság a mérvadó, én azt szeretném, hogy a párom legyen azért 20-30 kilóval legalább nehezebb, mint én. Legyen a karja, lába vastagabb, mint az enyém (48 kg vagyok, szóval ezt a követelményt nem nehéz megugrani :D ). Most épp randizok valakivel, még nem komoly, de szimpatikus számomra, és el tudom képzelni, hogy komoly lesz, egyelőre nagyon jól érzem magam vele. Neki pl. én vagyok olyan, akiről mondta, hogy egyáltalán nem vagyok a zsánere, ő az alacsony, teltebb nőket tartja aranyosnak, de engem érdekesnek talált, és mivel a személyiségem szimpatikus számára, meg szerinte szórakoztató vagyok, el tudott tekinteni attól, hogy csontos vagyok, meg nincs mellem.

Ilyen szempotból ez megnyugtató, mert én régen aggódtam, hogy egyáltalán nem jönnek be a harmincasok, negyvenesek, az idősebbek meg pláne nem, úgy voltam vele, hogy mi van, ha azért nem tudok majd együtt maradni pl. az előző párommal, mert megöregszünk, és az akkori küllemét már nem tartom vonzónak. Tekintettel arra, hogy kb. egész életemben fixen a kb. tőlem öt évvel idősebb férfiakat tartottam és tartom vonzónak, és egyre kevesebb szerepet játszik a választásomban a másik konkrét kinézete, úgy gondolom, hogy még ha nem is jön össze a dolog a férfivel, akivel most ismerkedek, azért nem fogok magányosan élni.

nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!