Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a Kitti szép név?...

Bitorló37 kérdése:

Szerintetek a Kitti szép név? Nem ment még ki a divatból? Gyerekes anyáknak nem túl furcsa? (Persze ehhez gyerek is kell)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rossz helyre írtam ki a kérdést, bár szerintem itt is jó helye van.
2023. okt. 27. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Számomra nagyon szokványos név és valahol gyerekes is nagyon, ami nem lenne baj ha nem nőne fel a gyerek. Helló Kitty jut eszembe egyből, gondolom nem meglepő, úgyhogy nem adnék ilyen nevet a lányomnak.
2023. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Gyerekes.
2023. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nem, az egyik legrosszabb, ami adható!


Pár éve volt szerencsém dr nememlékszemilyen Kittihez, hát elég röhejes volt

2023. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát ő nem doktor, de attól még szép. Csak sajnos van egy böszme apja, aki nem akar nagypapa lenni, de a barátait sem tudja sajnos megválogatni. Remélem az életben később több szerencséje lesz.
2023. okt. 27. 19:24
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem tetszik a Kitti név.
2023. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
A kedvencem amikor "y"-al írja valaki "Kitty" :D (Kitty-katty...)
2023. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as.

Szerintem, mikor pár éve ismerted, még nem is volt doktor, csak "doktor is meg nem is", ahogy a gyerekgyilkosok szóhasználatát idézzem.

A "nemtudomilyen" helyett gondolom azt akartad írni, hogy "nemtudommilyen", mert amit te írtál, olyan szó nincs. Segítek. Két "m" és nem írjuk egybe.(két "m" ba..d meg, két m"", fel bírod ezt fogni? A M nem hasonul, mert m a m-hez nem tud hasonulni. Nem teljes hasonulás történik érted, nem teljes hasonulás. Annyira idegesítő a béna helyesírásod. )

2023. okt. 27. 19:47
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi gond a névvel, nem komolytalan.
2023. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#7:

Most büszke vagy magadra, hogy egyetlen elírt szóba belekötöttél? Nem kötelező nyelvtannáciskodnod.

2023. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
a lehető legrosszabb név ami adható
2023. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!