Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy sikerült neki??

Szerintetek hogy sikerült neki??

Figyelt kérdés
A hétvégén voltunk bulizni ahol egy 23 éves haveromat egy bizonyos témával néha bosszantottam. Rám szólt hogy most már hagyjam abba. 10-15 perc múlva gondoltam útóljára ellövöm, ahogy mentünk a pulthoz tettem a megjegyzést. Láttam a szeme már forog a dühtől, pont előtte mentem éreztem a hátamon hogy izzik a szeme, és bevallom élveztem hogy így felbosszantottam. Vagy fél percig mentünk így már megakartam kérdezni hogy elvitte a cica a nyelvét, amikor azt éreztem hogy hátúlról valami süvít felém. A keze baromi nagyot csattant a jobb arcomon, a fejem felvette a pofon ívjét és elfordult amerre a kéz lendülete vitte, én pár másodpercig nem tudtam mi van úgy sajgott az arcom mint még soha. Szerintetek hátulról hogy a picsába sikerült neki ilyen szabályos pofont lekevernie??

nov. 15. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért furcsa, hogy egy ilyen sztori után, ez a kérdés merül fel benned. Inkább azon törd a fejed, hogy mit csináltál rosszul.
nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg már be volt b*szva mire a pulthoz értetek, és így nem gátolta őt az ésszerű gondolkodás a feladat kivitelezésében.
nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szepen fogalmazol.
nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Téged akkor most a csicskalángos kiosztásának a taktikája érdekel?
nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Örülj neki, hogy ennyit kibírt. Én átlag a második szándékos bosszantás után ott hagyom az illetőt. Dedósokkal nem foglalkozom, és ezt úgy értem, egyáltalán.
nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó lett volna látni😍

Rühellem a fajtádat🩶

dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1

Mindent?

dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!