Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni van már 2 gyerekem augusztusba volt egy vetélésem és azota probálkozunk de nem sikerül tegnap elmult szerintetetek mikor probálkozzunk?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tegnap elmúlt? A mensid? Mert mi úgy csináltuk, hogy mensi utolsó napjától (minket egy kis rózsaszín nem zavar) mminden másnap voltunk együtt, együttlét után feltettem a lábam a falra :) és első hónapban sikerült.
2014. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen tegnap mult el a menstruáciom és tervezzük denem akar sikerülni és márr emtudom mit tegyünk
2014. dec. 9. 11:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor legyetek együtt, amikor időtök és kedvetek van. Nem kell semmilyen praktika hozzá.
2014. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
megprobáljuk de én már lassan kezdek lemondani rola :(
2014. dec. 9. 11:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is így jártunk!Van már 2 gyermekünk,de a 3-dik sajnos nem jött össze,vagyis ebben a hónapban 5 próbálkozós hónap után igen,de sajnos spontán elment:(Mi már lemondtunk róla,pedig az első azonnal összejött a második gyermekünk a 6-dik hónapban,és most nem értem mi lehetett a baj:(De kívánom hogy nektek mielőbb sikerüljön!
2014. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam,még annyit elmondanék hogy ebben a hónapban úgy jött össze,hogy menzi utolsó napjától számítva 2 naponta együtt voltunk,és utána feltettem a lábam a falra.
2014. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor sajna nem csak én vagyok ilyen helyzetbe remélem hogy hamarosan rendezödik a mi helyzetünk is meg a tied is.utolso hogy érted hogy mikor tetted fel a lábad?
2014. dec. 9. 14:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Hát együttlét után mikor belém élvezett akkor utána azonnal feltettem a lábaimat a falra gyerty állásba hogy ne folyon ki a cucc:)Mi lehet hogy 1-2 év múlva újra megpróbáljuk,remélem akkor már sikerülni fog...
2014. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ja értem már neked se sikerül vagy mi?
2014. dec. 9. 15:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi most nem próbálkozunk tovább mert lejárt a gyedem és megyek vissza dolgozni.
2014. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!