Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én látom azt hogy manapsá...

Csak én látom azt hogy manapság az emberek tovább maradnak szépek, később öreged ek le ?

Figyelt kérdés
nov. 15. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez elég logikus tekintve hogy sokkal kevesebben végeznek nehéz fizikai munkát a tűző napon például. Fejlődött az orvostudomány is. Sokan plasztikáztatnak, a nők sminkelnek. Nincsenek olyan járványok amik a populáció tizedét kiírtják vagy maradandó hegeket hagynak az emberen. Úgyhogy igen, nagyon jól látod. Valóban tovább maradnak "szépek" az emberek
nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy te miket látsz újabban, de én meg éppen hogy úgy tapasztalom , hogy a mostani 10—12 évesek anatómiailag egyértelműen megfeleltethetőek egy lepukkantabb hatvanévessel.


Rossz testtartás, hajlott hát, esett váll, ferdült nyak, rossz látás, sörhas, lúdtalp, gyenge kötőszövet, sorvadó izmok, elhízás.


Én manapság éppen hogy azt látom, hogy a harminc évesek negyvennek néznek ki, a huszasok ötvennek, a tizenévesek meg hatvannak.

nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Én azt látom, hogy a több műszak/egészségtelen életvitel/mozgásszegény életmód/rengeteg stressz, trauma/káros szenvedélyek (alkohol, cigi, kavé, drog), bezegségek...stb.. miatt nagyon megviseltek az emberek, és idősebbnek tűnnek emiatt sokan.


Van az a réteg, aki odafigyel az egészségére, bőrére.. az sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál.

nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Jav.: kávé,.. betegségek
nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy itt az egyik hozzászóló egy másik bolygóról jön, vagy csak épp megnézte "A Notre Dame-i toronyőr"-t, de mindenesetre vicces. 😂


Kérdező: nekem az tűnt fel, hogy ez inkább a városiakra igaz.

nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok ránctalanító krém ezt teszi💯😉🙈👌🏿❤️
nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!