Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság azok a lányok, akik...

Manapság azok a lányok, akik nem mernek kezdeményezni egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,lehet macskat is vasarolni.
2014. okt. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En ilyenkor mindig azt mondom, hogy ha az utolso cigany faluba is van ki dugja Piriket, azt a Piriket akinek tobb szeme van mint foga es tobb foga mint esze, akkor barmelyik lany talalhat maganak valakit. Nem feltetlenul kell kezdemenyezni, inkabb csak megadni a lehetoseget, azzal, hogy tarsasagba megy az ember es akkor elobb utobb kialakul minden.
2014. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Manapság bármi megtörténhet.

Nem feltétlen igaz, hogy a lányok akarnak kezdeményezni és ha ők nem kezdeményeznek akkor egyedül maradnak.

Az egy dolog, hogy nem mer kezdeményezni, de ha nem meri fogadni a kezdeményezést más részéről az már baj. Ilyenkor lehet az, hogy sokáig egyedül marad.

2014. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha a pasik nem kezdeményeznek...?
2014. okt. 26. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Akkor egyedül maradsz.

Elhiszem hogy kényelmes lenne ülni a popsikadon es varni hogy meghódítsanak..en meg szeretnek egy mesterdiplomat tanulas nélkül.

De ez így nem megy.


Ha akarsz valamit,tegyél is erte.

2014. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Lényegében ugyanaz mint amit le is írtam.

Ha nem kezdeményez az ember az egy dolog, de ha közelednek hozzá és ezt nem fogadja az már baj.

Ha tetszik valaki akkor muszáj valamit lépni, mert rosszabb utána azon morfondírozni, hogy mi lett volna ha minthogy nem tettél semmit.

Egy pár lehetőséget én is elszalasztottam már így.

Az már megint más kérdés, hogy a kezdeményezést hogyan utasítja vissza a másik fél.

Sajnos ezekben nem igazán tanúsítanak felnőtt viselkedést az emberek és talán ez szabhat gátat a kezdeményezésben.

#3 voltam

2014. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!