Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érintene ha az összes...

Hogyan érintene ha az összes nagyobb üzlet zárva lenne már 24.-én is?

Figyelt kérdés

Ki lehet bírni 3 napig bolt nélkül?

A kereskedelemben dolgozók így 3 napot pihenhetnének/ a családjukkal lehetnének, az egész hónapos hajtás után.



nov. 16. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet bírni.
nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Justinianus ***** válasza:
46%

Persze hogy ki lehet.

Csak akkor álljon le három napra a rendőrség, a tűzoltóság, a vasút, metró, busz, éttermek legyenek zárva.

nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van különbség azért, a rendőrség, tűzoltóság, közlekedés bármikor kell, létszükséglet, egy bevásárlást meg lehet oldani három napra, ha valami kimarad , akkor is ott vannak az éjjel-nappalos kis boltok..
nov. 16. 23:02
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Simán kibírnám, mert utálok vásárolni.
nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

Olyankor már egyébként sem szaladunk sehova, maximum a sarki kisboltba, ha úristen elfelejtettem a citromlevet a gyümölcssalátába, vagy lejárt a tejföl és nem vettem észre, ilyesmi.

Meg a cukrászdába a megrendelt sütiért, ha úgy van.

Úgyhogy emiatt nem érdekelne.


Alapvetően egyébként nem tartom jónak, délben úgyis minden bezár, a szentestét nem zavarja, üzleti szempontból meg elég gáz (még akkor is, ha azokat sem értem, akik akkor intéznek mindent).

nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Időnk se lenne dec.24-én vásárolgatni.

Egyébként, ha valaki sokallja a 3 egymás utáni zárva tartó napot, akkor már inkább dec.26-án lehetnének nyitva a boltok. Az már úgyis inkább rokonlátogató nap.

nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

Nekünk december 24-én pont van időnk, mert míg az egyikünk főz, addig a másikunk meg pont az ilyesmit intézi, hogy az utolsó apróságokat megvegye, ami esetleg elmaradt, meg friss kenyeret, gyümölcsöt vesz. Meg a fát beállítja a tartóba. Jön-megy, intézkedik.

Dec. 26. nem mindenkinek rokonlátogató nap, nálunk például abszolút nem, inkább pihenős, és annyi a maradék kaja, hogy eszünkbe se jutna a bolt. A 25. és 26. az ünnep, míg a 24. délelőtt az készülődős, aminek része a bevásárlás is.

nov. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Vicces ez a nép, de nagyon:).

Ki lehet bírni, persze, csak amint kinyit a bót, teli lesz a parkoló, hámmer kifgyott a budipapír:):), vagy a pia.

nov. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Alapból nem járok vásárolni 24én.monden tele emberrel, tomegnyomor, várakozás... Kösz nem.
nov. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mentem 24-én boltba vásárolni mióta nem ott dolgozom. Hát a hátam közepére sem kívánom azt a tömegnyomort.

2! Te meg a tipikus h*lye felfogású magyar vagy hogy akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is ugye???

nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!