Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Asszonysu...

Mi a véleményetek az Asszonysutyorgó nevű fb csoportról? Szerintem még a Gyakorinál is nagyobb szekunder szégyen, ami nagy szó...

Figyelt kérdés
Kb. aluliskolázott véranyák gyűjtőhelye, kávé helyetti vérnyomásemelőnek tökéletes. Viszont néha poén látni, amikor némely intelligensebb kiosztja a buta momzillákat a francba.

2023. júl. 8. 15:19
1 2
 1/20 Metionin ***** válasza:
86%
Én csak print screeneket szoktam látni onnan, azok alapján tulajdonképpen egy orbitális f@szerdő, ahová ha bármi kikerül, pillanatokon belül szétkritizálják, majd a kommentszekcióban egymásnak esnek az unatkozó véranyák/háztatásbeliek/mártírok. Olykor hihettelen, mit ki nem tudnak hozni egy ártatlan töltött káposzta receptből vagy kertészkedési tippből.
2023. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Metionin ***** válasza:
86%
hihetetlen, lol
2023. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Kitana. ***** válasza:
86%
Szerintem baromi vicces, amiket néha kihoznak, már nem vagyok tag, mert a legtöbb poszt inkább gáz, unalmas volt, de arra jó, hogy néha cringe-eljen az ember azon, amit lát onnan.
2023. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jaja, bár eszméletlen toxikus pöcegödör tud lenni, őszintén sajnálom azokat a gyerekeket, akik ilyen nők mellett nőnek fel, kizárt, hogy ép felnőtt legyen belőlük.
2023. júl. 8. 15:45
 5/20 A kérdező kommentje:
4-es, tökéletesen összefoglaltad! A legdurvább, mikor leírja, hogy sz.rrácsalták, megalázták, bántalmazza is a párja, de ő most várja a 3. babát, mit tegyen... 🥴 Miskárolni-herélni kellene az ilyeneket.
2023. júl. 8. 15:48
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Az már annyira szintalatti, hogy még shitpost csoportokból is tiltva van hogy onnan hozzanak contentet. Szerintem ez mindent elmond.


Kb az a szint hogy "nem nevetsz a fogyatékoson".

2023. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

A gyk mindig a rosszabbik weboldal lesz, tökmindegy, hogy mi máshoz van hasonlítva. Most a proli stílus egy dolog, és az is, hogy oda kifejezetten nők írnak, tőlük meg az ilyen proliságot nyilván alapból jobban meg kell vetni, de itt van egy rakás ember aki tényleg megfigyelésre szorulna.

Szexualitas kategóriában van egy rakás állat bszo, rokonra izgulo, ezernyi "milyen szexuális élményeid voltak gyerekkorodban" kérdést kiiro pedok; felnőtt párkapcsolatok témában konkrét gyűlölet manifesztokat írnak arról, hogy khmm.. ki érdemel emberi jogokat, és ki nem, de még az politika kategóriában is NAGYON könnyű szó szerinti fasisztákat és neo nácikat találni (egyszer volt egy kérdés ami azt taglalta hogy lehet hogy Hitler nem is volt ANNYIR rossz ember, hanem csak meg nem értett lélek volt, és mindenki ellene volt, és lehet hogy túl elitélőek vele szemben az emberek, miközben pl Sztálin is rossz volt, de ő nem kap ennyi gyűlöletet:(

Amikor írtam hogy Hitler megérdemeli a gyűlöletet amit kap, akkor 0%ra lettem lepontozva.....??????)


Most oké, tényleg bssza az ember szemét az ostoba stílus (megint: pláne a nőktől; a 🌞💩ra nem panaszkodik senki annyit, mint a facebook anyákra) de itt konkrétan morálisan abszolút megbukott, a társadalom legalja, már-már paródiába illően rossz emberek vannak.

2023. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na jó utolsó, ebben meggyőztél, főleg, amit a gyk-s perverzekről írtál. Volt itt régen egy retkes "cukrosbácsi", aki azzal büszkélkedett, hogy tiniknek vesz cigit és haverkodik velük, meg, hogy börtönbe kellene zárni a tinédzser gyerekeket korlátozó (értsd aggódó szülőket, akik nem akarják, hogy ilyen degenerálttal haverkodjon meg inkább nem írom, mit csináljon a lányuk / fiuk), és tömegesen értettek vele egyet, minket, akik meg szóltunk ellene, lepontoztak bőszen a gyakoris p.dók. Szóval igazad van, jah, és törölve se lett, sőt, folytatta, olyan dolgokkal büszkélkedve, amiket le se írok inkább. Azóta lényegesen jobban kerülöm a gyakorit, mint előtte.
2023. júl. 8. 17:07
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Felkaptok kifejezéseket, s azt sem tudjátok, mit jelent.
2023. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
10.: Mint pl? 🥴
2023. júl. 8. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!