Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mutat az emberek többség...

Miért mutat az emberek többsége nagyobb tiszteletet és alázatot BMW tulajdonosok felé akár az utakon, akár ha látja, hogy abból szálltál ki és találkoztok, stb.. ?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van a másik fele is aki szidja őket vagy irigységből vagy csak szimplán pár rosszabb benyomás miatt, de teljesen máshogy viszonyulnak hozzám az emberek mind az utakon vezetés közben mind ha látják, hogy BMW-ből szálltam ki mint mikor a céges autómat vezetem (2022-es Skoda Superb)


Még csak 1 éve van saját autóként BMW-m, előtte egy sima Toyota Corolla-m volt, de ég és föld a különbség aközött is meg a céges kocsim között is ha a BMW-vel vetem össze és most nem a vezetési élményről beszélek hanem a többi ember hozzállásához..


2023. aug. 9. 15:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Hűű..most ennyire nagyra vagy magadtól? Én spec totál leszarom, hogy kinek milyen autója van és nem jár külön figyelem egy BMW -snek se, csak mert ilyen autója van..
2023. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert ezt képzeled be.
2023. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

#1


Te akkor lehet azon táborba tartozol.


#2


Ez nem beképzelés, mivel a céges autóm is napi szinten vezetem és más az érzés, sokkal kevesebbszer engednek be, sokszor kevesebbszer előzékenyek mint mikor a BMW-vel vagyok. És ezt nem pár hétből szűrtem le, hanem 1 év alatt. Nagyon érzékelhető a különbség.

2023. aug. 9. 15:53
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
A tipikus Béemvés suttyó parasztokat éppen hogy lenézi a többség.
2023. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy kezelem, mint a többit, sávváltásnál, besorolásnál beengedem. Toyotám van.

N

2023. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem beképzelés, mivel a céges autóm is napi szinten vezetem és más az érzés, sokkal kevesebbszer engednek be, sokszor kevesebbszer előzékenyek mint mikor a BMW-vel vagyok"


Igen, ezt képzeled be, erről beszéltem.

2023. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet meg persze hogy elengedik, mielőtt valami kárt, másokat veszélyeztető szabálytalanságot, vagy balesetet csinál a vezetni nem tudó, jogsit kenőpénzen megvett nyolc elemis tulaja a közeledben.


Az ilyen hülyével úgy vannak inkább, hogy menjen innen minél gyorsabban.

2023. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

#4


Lehet, hogy az ilyen 25 éves régi autóval járókat lenézik, de én még sose tapasztaltam lenézést, fura is lenne mondjuk ha egy Suzukival járó leakarna nézni az autóban amire neki soha se lesz pénze..


#6


Te elakarod mondani nekem, hogy mit képzelek be meg mit nem, érdekes. Szerintem meg te képzeled be ezt.


Éves szinten 50-100e km-t vezetek elég sok tapasztalatom és érzékelésem van az utakon a különböző autókkal. Te csak találgatsz, én pedig érzékelem. Mintha te éreznéd, hogy mostanában melegebbek a nyarak mint 50 éve, én meg mondanám, hogy ezt csak te képzeled be.

2023. aug. 9. 15:59
 9/42 A kérdező kommentje:

#7


Továbbra is összekeveritek a szezont a fazonnal, itt most nem a lerúgott 1 milliós BMW-s suttyó kategóriáról beszélünk..

2023. aug. 9. 16:00
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Itt most a vadiúj, vagy néhány éves suttyó kategória van terítéken, nem a lerúgott szekció. Pontosan erre vonatkozóan írtam a válaszomat.
2023. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!