Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnának a fiatal...

Hogyan reagálnának a fiatal magyar férfiak ha háború törne ki hazánkban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a szekrénybe bújnának,nem harcolnának.

nov. 18. 10:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Miért is kellene harcolni és az életünket adni? Ezért a "hazáért", aki elad minket betanított munkásnak, nekünk meg cserébe semmit se fizet?
nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Tipli
nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ hogy kivel háborúznánk és milyen indokkal. Védekező/támadó háború? Főleg hogy ha én egyszer idegen hadseregben szolgálok (jelen esetben a Honvédségnél), elveszíteném a külföldi állampolgárságomat, úgyhogy kétszer is meggongolnám hogy kockára teszem-e az életem és a jövőmet valami megalomániás korrupt politikusért.
nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
A kényszer nagy úr, de biztos volna aki futna. Nem véletlenül, ha fizikálisan valaki nekimegy a másiknak elég primitívnek számít a mai modern világban.
nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nincs veszteni valóm, szóval mosolyognék. Bármi is történik velem, én mártírként fogok meghalni.
nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
45%
Én a vallásom miatt nem lőnék le senkit. De pénzem sincs hogy elhúzzak innen. Amíg lehet elkerülném, de ha bevonultatnának addig nyomatnám még fegyvert adnak a kezembe azt fájdalommentesen végeznék magammal.
nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Én személy szerint elhagynám a hazát és külföldre menekülnek a sorozás elől. Az én országom nem a narancsvidék.
nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
A harctol nem felek de ilyen orszagert koszi nem. Csak azert akiket szeretek.
nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Összef*nák magukat.
nov. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

#1


A Haza meg az állam/ kormány nemugyanaz. Ezt remélem tudod. Ja.. nem.


Hazája volt ez az ország az elhurcolt zsidóknak, és az őket követő kitelepített németeknek is.


Radnóti mit is írt az utolsó verse egyikében? Oha.

nov. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!