Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Ukrán háborúból kiindulva...

Az Ukrán háborúból kiindulva foglalkoztat a kérdés,hogy nálunk vajon hogy élnének meg az emberek egy kényszersorozást?Akarnának az emberek 3 napos ágyútöltelékek lenni a ,,hazáért,,?

Figyelt kérdés
Alapvetőleg mindenki elégedetlen az országban(spkan).Háborúban a menedékekben ülő politikusok milyen alapon várnák el,hogy az átlag amúgy kizsigerelt kispolgár önként dalolva menjen meghalni egy olyan országért ami nem épp idilli.Ez hatványozottan igaz szerintem Ukrajnára.Mi az,hogy kényszersorozás?Meghalnak a semmiért miközbek a pöcs vezetöik csak dumálnak és lényegében tudjuk mi lesz a vége.Ez csak szerintem morális probléma?Én megértel minden Ukránt aki inkább cuccol és kivándorol és esze ágába sincs meghallni azért a korrupr szétbombázott romhalmazért.

2023. aug. 13. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

"Én megértel minden Ukránt aki inkább cuccol és kivándorol és esze ágába sincs meghallni azért a korrupr szétbombázott romhalmazért."


18 és 60 év közötti férfiak el sem hagyhatják Ukrajnát, csak ha lefizetik a határőrt.

2023. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

#1 Ez pont nem válasz a kérdésre.


A kérdésre válaszolva: szerintem sok fidesz-hívő örömmel vállalná és nem is lenne kár értük.

2023. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez nem fidesz hívőség kérdése....
2023. aug. 13. 11:04
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
#3 Nem az. De ők az az elvakult, elborult réteg, akiket némi propagandával bármire rá lehet venni.
2023. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az atommegagigantikus Fidesz fanok természetesen mennének egyből Viktorta kedvéért, A turbómagyarok szintén, de már elindulna a 2 tábor közt a verseny, hogy ki hogyan védené meg Viktortát... Bocs, az országot.

Aztán az első napokat látva, hogy milyen is a kemény, valódi élet mindenki visszafogná magát, osztan szét is széledne a csapat kipcsak.

2023. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek....nos én pl pont a fideszre szavaztam a rakás szar ellenzék miatt DE:nem érzem,hogy bármivel tartoznék az országnak és eszem ágába se lenne feláldoznom magam érte.Elsők között távoznék az országból élhető helyre ha olyan helyzetbe kerülnénk mint az ukránok.A haza/nemzet dolog csak a fejekben létezik....
2023. aug. 13. 13:40
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
#6 De, értjük. Csak nem azokat a válaszokat kapod, amiket te elképzeltél.
2023. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem arra válaszolsz amit kérdeztem.Ott se Zelenszki hívő a társadalom csak ép betiltották az ellenzéket...szóval te bánatos ellenzékiként a kormánnyal takaróznál,hogy nem harcolsz?Nem pedig azt mondanád h jobban szereted te magad ennél?
2023. aug. 13. 19:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem ti fideszesek vagytok Európa védelmezői?
2023. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem ti ellenzékiek vagytok Európa védelmezői Klárika?
2023. aug. 15. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!