Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnának a fiatal...

Hogyan reagálnának a fiatal magyar férfiak ha háború törne ki hazánkban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a szekrénybe bújnának,nem harcolnának.

nov. 18. 10:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

Akinek van egy kis esze, fogná a cókmókot és elhúzna.


Én is. Kockáztatná az életét a fs.zom azért, mert Kisjóska és Nagypista épp utálják egymást, de ők csak megbújnak a bunkerben, maguk helyett meg küldik a fiatalokat.


Undorító hozzáállás.

nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Akiknek van egy kis esze, azok nagyon gyorsan itt hagynák az országot!

Még is miért menne ki bárki is harcolni, amit nagyhatalmú politikusok robbantottak ki.

Ukrajnában, akiknek volt esze, azok nagyon gyorsan elhagyták az országot. Most jelenleg a határőröket kell lefizetni, több ezer dollárral hogy kijussanak az országból.

nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

Anyám magyar, apám arab én Budapesten születtem, itt érettségiztem és végeztem el az egyetemet. Magyarul, arabul és angolul beszélek. Kettős állampolgár vagyok. Két éve nősültem a feleségem szlovák és van egy tündéri kislányunk (Budapesten született ő is).


Egy esetleges háború esetén a behívó elől elmenekülnék. Szeretem Magyarországot, de a jelenlegi politikai rendszerért nem kockáztatnám az életem sem a családom életét.

nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Valszeg elmenekülnének egy élhető országba, ma már senki nem akar meghalni egy napóleon-komolexusos férfi vezető fæszméregetése miatt, és ez így van jól. Értékesebb annál a fiatal férfiaink (és nőink) élete, minthogy ilyen értelmetlenül érjen véget...
nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
A vallásod miatt nem fognál fegyvert, de az öngyilkosságot vállalnád? Ez melyik vallás?
nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%
Mivel NATO tagok vagyunk, gondolom az USAba nem adnának menekült státuszt vagy igen?
nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Senior Séf ***** válasza:
42%
Futna mindenki, amerre látna. De nem lehet érte hibáztatni őket. Minden nemzet életében egy ciklikus mozgás figyelhető meg. A nehéz idők kemény embereket szülnek. A kemény emberek szebb időt hoznak. A szebb idők gyengébb embereknek adnak hazát. A gyenge emberek silányabb időt hoznak... stb. Jelenleg a gyenge emberek idejénél tart a görbe.
jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%
Vélhetően többen menekülnének. Én is ide tartozom. A háború az egy nagy szerencsejáték lenne. Hiába vagy képzett nem tudsz minden irányba figyelni. Bízom benne erre nem fog sor kerülni. Ha Trump nyerne akkor jöhetne el valahogy a béke mert úgy USA nem tamogatná az ukranokat. Olyan kompromisszum kell amibe az oroszoknak is bele kell mennie ha nem is tetszik nekik.
jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%

Hogyan reagálnának az idősebb magyar férfiak ha háború törne ki hazánkban?


Úgy érzem a szekrénybe bújnának,nem harcolnának.

jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 NTBS ***** válasza:
34%

Én 38 évesen vállalnám a kötelességemet. Én meg úgy tanultam Isten, Haza, Család!

A többség menekülne, csak nem tudna legálisan.

jan. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!