Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért öregszem ilyen gyorsan,...

Azért öregszem ilyen gyorsan, mert félig roma vagyok?(Rasszista valaszokat légy szíves ne!)29/F

Figyelt kérdés
Egyre több az ősz hajszálam, ritkul is a hajam, nagyon hízok, illetve egyre fáradékonyabb vagyok.Közel sem vagyok olyan, mint 10 éve.

nov. 19. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Az az életviteledtől függ főleg hogy mennyire öregszel.


A cigányok se genetikai okok miatt öregszenek, betegszenek, halnak meg korábban, hanem mert annyi eszük sincs hogy megnézzék mit esznek, isznak, nem törödnek az egészségükkel, piálnak, kábszereznek,

A cigók afféle ösztönlények, igy a civilizációs elönyöket ők nem tudják ugy kiélvezni(Pl nyugis életvitel, orvosi ellátások, betegségmegelőzés, tanulás hogy tudjuk mit érdemes mit nem az életünk során stb..) minta többségi társadalom tagjai.


Ha ugy élsz minta cigányok akkor lehet ez az oka annak hogy öregebbnek nézel ki mint amennyi vagy.

nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez több mindentől is függ pl genetika,életmód stb..

Ha pl sokat melózol, eszel és keveset alszol az nem annyira jó.

nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagyok roma és gyorsan öregszem.


De nem tudom, amúgy. Nem hinném.



Nagyban genetika, amúgy, meg egy 30 körüli már nagyon nem fiatal.

nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen mert 20 év és 30 között óriási a különbség.Öregszel, teljesen normális az ősz hajszál.
nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát az ősz haj szerintem teljesen normális, ha sötét hajad van akkor meg nagyon könnyen meglátszik ellenben egy világosbarna hajjal.

Az hogy ritkul a hajad az ember függő, volt olyan barátom aki 16 évesen kopaszodott.


Az hogy hízol az életmódodtól függ, ha nem mozogsz eleged és nem figyelsz hogy mit eszel akkor bizony hízni fogsz. Ezzel együtt jön a fáradtság is.


Ha sokat vagy a napon akkor az UV fény tönkreteszi a bőrödet is ami méginkább meg fog látszani.


Szval nem azon múlik hogy milyen etnikumú vagy.

nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na azért 20 és 30 között nincs akkora különbség!
nov. 19. 12:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6



Ó, dehogynem!

nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

20 és bármi közt van a legnagyobb különbség, barátom!

Nagyobb a különbség 22 és 27 közt, mint 30 és 45 közt.


Amúgy ahogy eddig írták. Kétlem, hogy valami félség miatt lenne, hisz lényegében 1 faj vagyunk. Nincs extra romlás valami elképzelt extra nagy genetikai távolság miatt. Csupán élsz, és nem figyelsz eléggé magadra.., meg normális, hogy 23 éves kortól a test elkezdi a lejtést. Minden hullámzik. A testünk is felcsattan, majd lassan leereszkedik a halálba. Ez így szép! :))

nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Ennyi idosen mar a nok hajat festetnek a feltuno osz hajszalak miatt, es magyarorszagi pasik kopaszodasra hajlamos resze elkezd kopaszodni.

Elvileg az van, hogy koran erok korabban oregszenek, elvileg romakra is lehet igaz.

nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De meg annyit, kerdezo, hogy az oregedes nem egyenletes. Mondjuk, hogy negyven evesen otvenotnek latszol, de van, hogy utana ugymarad valaki, es alig valtozik. Teszem azt, hetven evesen is otvenotnek nez ki.

Probalj ugy elni, hogy ne rongald magad.

nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!