Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért öregszem ilyen gyorsan,...

Azért öregszem ilyen gyorsan, mert félig roma vagyok?(Rasszista valaszokat légy szíves ne!)29/F

Figyelt kérdés
Egyre több az ősz hajszálam, ritkul is a hajam, nagyon hízok, illetve egyre fáradékonyabb vagyok.Közel sem vagyok olyan, mint 10 éve.

nov. 19. 10:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Én sem vagyok olyan mint 10 éve, pedig félig sem vagyok roma. De elárulok egy titkot, senki nem olyan mint 10 éve, ez az öregedés, ami egy természetes folyamat. Az, hogy a romák hamarabb érnek és hamarabb öregszenek egy tévhit, orvosilag teljes abszurdum. Annyi alapja van ennek a tévhitnek, hogy a putris elszegényedett romák hamarabb öregszenek de ez az életvitelükből fakad és a megfelelő orvosi kezelések, táplálkozás stb hiányából.
nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen
jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!