Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túlságosan hírtelen, gyorsan...

Túlságosan hírtelen, gyorsan változó kedely állapot?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek lettem figyelmes az utóbbi időben.

Egyik pillanatról a másikra kB 3mp alatt a jó kedvbol egy szempillantas alatt át vált egy agresszorba ...

Utána újra mintha semmi nem történt volna és mint egy tunderbogar .

Narcisztikus személyiség zavar is lehet a háttérben vagy lehet valami pszichés probléma?


nov. 19. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus nem hinném. Egyéb probléma inkább.
nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem igazán lehet bármit is megállapítani, a konkrét diagnózis felállításához is több hónapnyi terápia szükséges. De ha nagyon muszáj írni valamit, akkor én inkább borderline személyiségzavarra tippelnék.
nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
nov. 19. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak mostanában csinálja, az lehet valami stresszhatás is ami kibillentette az egyensúlyából. De alapból is lehet hogy instabilabb lélek. Nárcisztikust én is elengedném inkább, ők másféle dolgokon szoktak dühbe jönni.
nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!