Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Heteró fiúk! Ti mennyire...

Heteró fiúk! Ti mennyire fogadjátok el a melegeket?

Figyelt kérdés
Ha az utcán kézenfogva mennek, esetleg adnak egymásnak egy puszit, akkor beszóltok nekik?
nov. 19. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
A legkevésbé sem érdekel, ki milyen neműekhez vonzódik. Ha az utcán nyalják, falják egymást, az meg nemtől függetlenül irritáló.
nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Teljes mértékben elfogadom, ameddig nem rázza magát női ruhába és affektál mint valami rossz hímringyó.. ha ezt teszi szimplán csak elmenekülök, mert az ilyen viselkedés számomra nagyon ellenszenves.
nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Senkinek nem szólok be, függetlenül attól, hogy számomra mennyire zavaró.


Nem fogadom el őket és azt se fogadom el, hogy ez természetes dolognak tekintik (amikor biológiailag nem az) és már lassan nincs film/sorozat, amibe ne volna egy meleg szál. Ettől függetlenül a véleményemet ebben és más esetben is megtartom magamnak a magánéletemben.

nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
3-mas: minden olyan dolog természetes, ami a természetben megtalálható. Viszont nem természetes (vagyis ahogy ti szeretitek hangoztatni: "természetellenes") a mobiltelefonod, a BMW-d, a PVC-ből készült cuccaid, stb...
nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem a melegekkel van bajom, engem az is zavarna, ha két heteró fickó smárolna az orrom előtt.
nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs alapvetően a melegekkel semmi bajom, csak ne reklámozzák hogy azok. Van is egy meleg srác a baráti társaságban (na jó biszex, de most épp egy faszival randizik) és hatalmas forma, nagyon bírom.

Ha utcán látom hogy kézenfogva mennek vagy puszilkodnak nem érdekel, nem tudok velük mit kezdeni. Ha a társaságban csinálnak ilyet akkor azért szólok hogy azért ne itt már (bár ez heteróknál is megvan).

nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ha a társaságodban egy pár fogja egymás kezét séta közben, te rájuk szólsz?
nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Le se sz*om őket.

Amíg nem velem vagy a párommal akar szexelni valaki, addig engem teljesen hidegen hagy mindenki szexuális élete, legyen az férfi, nő, heteró, homo vagy bármi ami bármilyen skálán elképzelhető. Kivéve az erőszakot, azt nem csípem, de az megint csak független mindenféle identitástól vagy orientációtól.


Publikusan nyalni-falni egymást megintcsak minden esetben illetlen, de igazából 20 éves kor alatt elnézem, mert... én is voltam tini:D De 20 éves kor fölött már illik tudni helynek megfelelően viselkedni.


Kézenfogva menés semmilyen esetben nem probléma.

nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Hasznosak. Túl sokan vagyunk a bolygón, kifejezetten előnyös ha egy pár nem tud szaporodni.

Plusz így se jut nekem barátnő, jó lenne ha minden pasi meleg lenne rajtam kívül.

Szóval igazából annak örülnék ha minél több lenne. Nem ártanak senkinek, és sok szempontból előnyösek.

nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
9, no offense, de szerintem nem a többi pasi miatt nincs csajod XD
nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!