Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vonatokon miért van melegebb...

A vonatokon miért van melegebb mint nyáron? Mondjuk ugyanez van a bevásárlóközpontokkal meg az orvosi rendelőkkel is. Nyáron meg lehet fagyni a légkonditól, olyankor kb kabátban, télen meg nyári ruhában lenne komfortos.

Figyelt kérdés

nov. 20. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nincs melegebb, csak annak érzed, mert a külsö levegöhömérséklet más, illetve most jóval melegebben vagy öltözve, mint nyáron
nov. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Nincs melegebb, télen-nyáron 22 fok körül tartják.

Csak most ezt melegnek érzed. Egyébként is, de vastagabb ruhádban mindenképpen.

nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
27 fok felett 27 fokon, 20 fok alatt 22 fokon kellene tartani, 10 fok alatt meg 20 fokon, és 22-27 között meg se légkondi se fűtés, jó úgy ahogy van. Vagy valami hasonló beállítás.
nov. 20. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Mert elromlik a fűtèszabályzó ès fixre kötik vègállásba. Ezèrt fűt hűt mint a barom.
nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne...



Tettem is ki kérdést majdnem veled egyidőben, de én lakás-iroda-iskola stb témakörben.


A fázós emberek a hangosak (pedig a hideg ellen lehet védekezni) plusz sokaknak kényelmes lehet a meleg, szerintem azért.


Pazarló és full egészségtelen az egész...


Ezen az éghajlaton ezek a hőmérsékletekamikben az emberek lenni szoktak csak nyáron jellemzőek, akkor se végig.


Vagy az a hőérzet, ami a villamoson fogad kabátban... Nyáron már vizet osztogatnak ugyanehhez a hőÉRZEThez.


Egyébként 22 fok legfeljebb kórházban vagy iskolában legyen, ne egy vonaton, ahol kabátban is állnak emberek, de ha le tudja venni a kabátot, akkor is. Pólós, nyári idő a 22 fok.



Nyári hűtés esetén meg túl hideg a 22, megintcsak f.rokméregetésre jó, nem egészséges, nem környezetbarát.

nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!