Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek sokan követnék a...

Szerintetek sokan követnék a két székely kisfiú példáját? Ti szívesen próbálkoznátok ilyesmivel?

Figyelt kérdés

[link]


A 12 és 9 éves gyermekek saját gazdaságukat építik, nyáron pedig a mezőre járnak napszámba, a zsebpénzüket a gazdaságba fektetik, hogy egy újabb állat vagy a gabona árát előteremtsék. Közben nagyokat üzletelnek komoly gazdaemberekkel a környékbeli vásárokon.


nov. 21. 08:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, szívesen kipróbálnád
Nem foglalkoznál vele
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Üditő volt olvasni korán reggel ezt a cikket:) Csak ajánlani tudom mindenkinek.
nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Példaértékűek. Sokan sajnos csak 40 évesen látnak hozzá. Csak akkor már eléggé le vannak maradva. A mai világban az önfenntartás az egyetlen út jóformán. Már, ha szabad akarsz lenni.
nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
mert az a szabadság, hogy 7ből 7 nap munka, reggeltől estig?
nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Nagyobb, a saját földeden és állataiddal dolgozva, mint egy idegen dúsgazdag főnököt gyarapítva a gyárában robotolva.
nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

4-es, dolgoztál te valaha állatokkal? Ahol a nap 365 napjában reggeltől estig bszod az eget, ha ellik a tehened éjjel is?


Marha nagy szabadság. Gyakorlatilag 100% röghöz kötés. Apáméknak volt gazdaság - "csak" 3 bszom nagy kert meg egy szántó, és állatok - tök jó volt hétvégente "segítség" címén napi min. 6 órát ott lenni. Egy élmény.


Szabadság? Hol? Soha, egy szabad hétvégénk nem volt, de cserébe elérték, hogy amikor végre elhúztam és végre azzal töltöttem a hétvégémet, amivel én akartam, NE akarjak soha többé ezzel foglalkozni.


Barátom néha felveti, jó volna egy veteményes. Oké, de én egy gyomot nem szedek ki. Semmit, ha akarsz legyen, TE csinálod.

nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Inkább robotolnék a sajátomban 365 nap/24 órát, minthogy a kapzsi, full idióta, agyhalott mégis milliárdos főnökeim zsebét tömjem szintén full idióta, lecsùszott kollégák között.

Mindig is érdekelt a mezőgazdaság, de el is akarom majd valamikor ott kezdeni a dolgot, hogy el akarok menni egy ismerősömhöz, aki megtanít traktort kezelni, meg venni akarok egy kisházat és annak a földjét elkezdeni művelni. Aztán majd egyre fentebb haladni. Ki akarok lépni abból, hogy mások zsebét tömöm.

nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szavazatom a második, mivel abszolút nem értek hozzá, totál más világban mozgok. DE! Hatalmas nagyrabecsülés és tisztelet az az érzés, amit ez bennem ébresztett. Nem picsogunk, hanem teszünk az életünkért. Hatalmas respect.
nov. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!