Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Székely...

Mi a véleményetek Székely Vegánról?

Figyelt kérdés
20(F) évesen az ő videóit nézem, és baromira tetszik amit csinál?

2019. máj. 18. 10:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%

Az meg ki a büdös rosseb?

Valami híres ember? Felfedezett valamit?

Vagy jótékonysági egyletet vezet?

2019. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Régebben néztem mert sok időm volt, de amikor egyre több videót töltött fel már nem bírtam követni, nem volt annyi időm, ezért már nem követem, mert én is szeretnék sok helyre el jutni és ezért tenni kell, ha őt nézem attól az angolt nem fogom meg tanulni és nem jutok el sehova, de egyébként nem rossz ember.

21F

2019. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
lejárt már a jó ideje, azt gondolta hogy örökké el fog éldegélni a kriptobányászatból aztán most se pénz se Amerika. nem volt vele kifejezetten bajom ha nem lépne fel ilyen támadólag a nem vegánokkal szemben, egyszer egy olyat szólt hogy neki nem is kell "dögevő" lány párjául. hát remélem megtalálja a magához valót, de nem csodálkoznék ha be is fejezné a videózást amint hazajön amcsiból
2019. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#1 Ha nem tudod kiről van szó, minek teszel megjegyzést? Nem is értem...

#3 Az tény és való, hogy nyersen fogalmaz, de ez benne a vicces, hogy önmagát, valamiben persze én sem értek vele egyet, nincs két ugyanolyan ember.

2019. máj. 18. 12:06
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
Azért teszek megjegyzést, mert tehetek. Pont.
2019. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát normális ember azért jár ide, hogy a saját érdeklődésének megfelelő tartalmakról kérdezzen, illetve ahhoz válaszoljon.
2019. máj. 18. 18:12
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Ez igaz, de jöttök ezekkel a hülye kérdésekkel, hogy mi a véleményünk valami személyről, aki amúgy teljesen ismeretlen a nagy többség előtt. Mert attól még nem lesz híres, hogy csinál valami semmitmondó csatornát valamelyik közösségi oldalon.
2019. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2# vagyok, normálisan válaszoltam, úgy gondolom rossz válasz nem lehet itt,csak olyan ami neked nem tetszik, te kíváncsi voltál mi adtunk neked válaszokat akkor miért értékeled le az embert, ezért érdemes volt válaszolni...
2019. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én alapból olyan emberek véleményére voltam kíváncsi akik ismerik őt. Engem például egyáltalán nem érdekelnek a baba tápszerek ezért nem kommentelek oda, anyukák kérdéseihez, hogy melyik baba cucc milyen, mert nem is értek hozzá, és nem is érdekel...
2019. máj. 18. 23:48
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
azt is láttad, amikor tangabugyiban ment strandolni, na még így is tetszik?
2019. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!