Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rengeteg...

Miért van az, hogy rengeteg negatív dologban (ráktípusok, dohányzás, alkoholfogyasztás) Magyarország élen jár az EUs átlagot tekintve?

Figyelt kérdés
nov. 21. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Dohányzás, alkoholfogyasztás -> egyfajta stresszlevezetés (pl romló életszínvonal miatt)

Daganat -> helytelen életvitel, túlzott stressz (gyengíti az immunaktivitást, kitettebbé válik a szervezet a betegségekkel szemben), rossz öröklött genetika, légszennyezettség (behozott használt autók pl, majd az akkugyárak is megteszik a magukét)

nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de az biztos, hogy nagyon rossz az egészségügy, így az ember a lehető legritkábban szeretné meglátogatni a háziorvosát és ha véletlenül el is megy lesz-rják...


Háziorvosomhoz elmentem erős hasüresgi fájdalmakkal jobb oldalt lent. Végig lekezelő volt, 1 perc tünet sorolás után közbe szakított és adott két beutalót és elküldött.


Elmentem magánorvosi rendelő 30k-ért és ott kb 20 percen kivizsgáláson vettem részt, ami során minden tünetem meghallgatták és magyarázatot kaptam arra, hogy mi lehet és mi nem a probléma. Végig nyomkodták a hasam és általánosan kivizsgáltak és végig kedves volt velem az orvos.


Ezért 30 ezer forintot kell fizetnem. A labor és ultrahangra majd a következő kontrolra még kb 60 ezret.


Itt tart az ország, hogy hiába fizetünk TB-t semmit sem ér.

nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Akkor most jó magyar módira boruljunk össze és sírjunk együtt. Hiszen attól minden meg fog oldódni.
nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivéreztetett ország lakosságánál mit vársz? A dohányzás és az alkoholfogyasztás leginkább stressz levezetés. A rák meg az egészségtelen, de olcsóbb életmód velejárója. Sokan kuporgatják a pénzt, hogy legalább a Tesco-s párizsit meg tudják venni. Nem a lakosság az oka a szar helyzetnek, ha jobban, egészségesebben és stressz mentesebben lehetne élni, nem ott tartanánk, ahol...
nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Magyarország jobban teljesit! Fidesz is Mondja, hejjjj-)))
nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltakon kívűl:

Ennek a népnek nagy az arca a semmire. Képtelen, nem akar fejlődni.

Ha bejön egy pl.: prevenciós lehetőség, akkor az is elb*dik, mert csak a pályázzati pénzek lehetőségeit nézik (lenyúlás), valamint a külföldi minták alapján egy hibridrendszert alakítanak ki: magyar+külföldi minta keverékét, amiből egy nagy kavarás lesz.

nov. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok minden fejben dől el. Az alkoholizmus, cigarettázás és a drogozás is. Sajnos a szülői "példa mutatás" is megbélyegzi, hogy annyi fiatal bagózik. Na meg a szegénység is. Szar kedvem van akkor iszom felfogás.. De minden megváltoztatható! A szegénységből is ki lehet tőrni!
nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szegénységből NEM LEHET kitörni ,főleg úgy nem hogy a szomszédok

aljasságból minden ok nélkül állandóan zaklatnak megvádolnak olyan

dolgokkal amit nem követtünk el ,úgy hogy a rendőrség is segíti őket.

nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!