Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért természet...

Magyarországon miért természetes az alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emberek határait tiszteled, nem okozol kárt másoknak, akkor nem szólhatnak érte.
2021. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt - is - évezredes kultúrája van, ebben nőnek fel az emberek.
2021. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az egész Földön az..
2021. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Mert termeszetet ellenes a Fuvezes 😔✌️!
2021. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egész földön? Kanadában abszolút nem, ott általánosságban lenézik az alkoholistákat. Az alkoholista náluk nem a kannásozó hajléktalant vagy a nyugdíjas alkeszt vagy az egész nap részeg embereket jelenti, hanem bárkit, aki minden nap vagy rendszeresen iszik.
2021. júl. 15. 21:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Néhány kivételtől eltekintve, az alkoholfogyasztás mindenütt természetes dolog. Nálunk a mértékkel van a probléma.
2021. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Én jobban szeretek betépni, és ku.va szar hogy itt nem legális,ha iszok szarul leszek, agresszív vagyok de ebben a drága országban semmi logika nincs, hülye vezetők,buta emberek..itt ez a természetes, jobban szeretik az alkoholistákat mert hamarabb meghalnak.
2021. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

"Kanadában abszolút nem, ott általánosságban lenézik az alkoholistákat."

Általánosságban itt is.

Mellesleg a kérdésedben alkoholfogyasztásról írtál, nem alkoholizmusról. A kettő nagyon nem ugyanaz. Utóbbi értelemszerűen itt sem természetes.

2021. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Öröm-bánat esetén "ez a megoldás".
2021. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Sosem szerettem az alkoholt, a gimis bulikon mindig én voltam a lúzer gyerek, aki nem ivott. :D Persze később én is ittam a bulikon, de már megint ott tartok, hogy utálom az alkoholt, mint a szart.


Megfigyelve a többieket, a kettesnek adok igazat. Minden életszakaszban előjön az alkohol valahogy, ebben növünk fel.


Meg ott vannak a faluk, ahol a férfiaknak, főleg az idősebb nyugdíjasoknak az, hogy az asszonyon kívül mással is kommunikálhatnak az este jön elő, amikor összeülnek a többi férfival a kocsmában és iszogatás közben elbeszélgetnek. Én egyszer egy faluban bementem egy kocsmába este, mert használnom kellett a mellékhelyiséget és nem túlzok, ha azt mondom, hogy a falu összes férfija ott volt és beszélgetett mindenki mindenkivel.

2021. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!