Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A cigány lányok és a magyar...

A cigány lányok és a magyar lányok miben mások?

Figyelt kérdés

Annyira más a kettőnek a habitusa, stílusa. Szerintetek miben különböznek belsőleg és külsőleg?


Egyébként nem Magyarországon élek, és nem is olyan helyen ahol sok a roma ezért nem tudom.


Sőt olyan helyen lakok ahol nagyon kevés roma van.



nov. 22. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A cigány lányoknak alapvetően nyersebb a stílusuk, jobban odamondanak.
nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 ez igaz lehet. Én is ezt hallom
nov. 22. 18:53
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Mára semmi, a magyar lányok is ugyanolyan bunkók, felszínesek, alkoholisták és láncdohányosak lettek mint a romák, sőt, sokszor még rájuk is tesznek egy lapáttal. Alapszabály, magyarral és cigánnyal soha!
nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
81%

Alapvetően a cigány lányok testileg hamarabb érnek. Hamarabb is öregszenek.

A viselkedésük neveléstől is sokban függ, pl. ha egy kőgazdag családot nézel vagy egy nagyon vallásosat vagy egy átlagosat, ezekben felnőve valószínűleg másképp viselkedne, máshogy nőne fel ugyanaz a kislány akár magyar akár cigány. De sok cigány alapvetően hangosabb, erősebben gesztikulál, jó érzékük van a zenéhez, tánchoz, ilyen fellépős dolgokhoz.

nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 pl akik vallásosak ők milyenek, vagy a kőgazdagok?
nov. 22. 20:20
 6/12 Metionin ***** válasza:
87%

#5. Eleve különbség van az életmódban. Nálunk ahol felnőttem (SZSZB megye határ menti kisváros) vannak a putris cigányok és a normálisak. Előbbiek hozzák a negatív cigány sztereotípiákat mint lopnak, betörnek, az élelmesebbek uzsorából és hasonlókból élnek, na ott a lányok nagyon hamar kiesnek az iskolából és már terhesek is. Jellemző rájuk a csúnya beszéd, a kihívó ruhák, a személyes higiénia hiánya, nagypofájúak, az iskolában zaklatják a kisebbeket. Ezzel szemben a normális családok, akik nem a putrisoron élnek, szinte teljesen ugyanúgy élnek és nevelkednek, mint a magyarok, a szülők dolgoznak, a gyerekek általában elvégeznek egy középsulit, kulturáltan viselkednek stb.

A gazdagoknál is különbség van, hogy mi miatt gazdagok. Van akiknek pl. üzleteik vannak, ők teljesen ugyanolyanok, mint egy hasonló magyar család, jobb cuccai vannak a gyerekeknek de általában az elvárások is nagyobbak. Míg az uzsorából meg lopásból jól élőknél kb annyi a különbség a putrishoz képest, hogy anyagilag látszik a különbség, flancol, drága cuccok stb. de viselkedésre ugyanolyan suttyók.

A vallásosok általában egyfajta gyülekezetbe járnak arrafelé, nekik nagyon fontos a szerénység, a szüzesség, szigorúan nevelik a lányokat és jellemzően nem engedik őket sokáig tanulni, hanem férjhez kell menniük és gyerekeket szülniük.

De más településeken biztosan vannak másfélék is, én csak ezeket látom inkább amiket írtam.

nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 értem. Én azt vettem eszre amig Magyarországon éltem,hogy a gyülekezetbe járók inkább gazdag családok .


De amúgy a romák nagyon vallàsosak mégse templomba járnak, ez miert van?

nov. 22. 21:54
 8/12 Metionin ***** válasza:
84%
#7. Nem tudom, tényleg inkább ilyen külön gyülikbe járnak. Talán mert nekik fontos, hogy a gyülin belül ismerkedjenek csak a fiatalok.
nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 na ebben lehet valami! De csak tehetős romák járnak gyülibe ez is érdekes😊
nov. 22. 22:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok általában nyersebbek, ösztönszerűbbek, indulatosabbak
nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!