Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány fiú, magyar lány...

Cigány fiú, magyar lány Megismerkedtem az egyetemen egy cigány fiuval, abszolut nem cigányos a stilusa, de egyebkent latszik rajta. Otthon biztosan nem fogadnek el. Szerintetek erdemes ebbe belevagni?

Figyelt kérdés

#szerelem #Cigany fiu magyar lany
2018. máj. 21. 21:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Ez a fiútól és tőled függ. Ha úgy érzed, hogy értelmes (ha már egyetemig eljutott, nem lehet rossz), rendes és megbízható, akkor ismerkedj vele. A családod úgyis az előítéleteknek hinne, ami érthető, de azért vannak még rendes emberek is.
2018. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%

Cigánnyal. Az egyetemen. Betörni jött, vagy mi?


Ne vágj bele. Cigány vagy nem cigány, van egy általános aranyszabály minden kapcsolatra. Ha a családja őrült, de ő normálisnak látszik, ne hidd el: ő is őrült. Lehet, hogy pár találkozás alatt képes volt normálisan viselkedni, embernek látszani, de a cigányok nem olyanok, mint mi. Ha nem vele lesz bajod, akkor a testvérével, unokaöccsével, anyjával, valakivel.


Fehér ember soha ne kezdjen cigánnyal, négerrel, arabbal! Nem a mi fajtánk, idegenek, soha nincs jó vége! Még soha senki nem látott boldog kevert párt, kivéve Kardashianékat, de azt mindenki tudja, miről szól valójában. Keress egy tisztességes magyar fiút, nem egy politikai okokból egyetemre betuszkolt putriszökevényt. Legyen eszed.

2018. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

Nem a származás / bőrszín ami baj, hanem (most szándékosan rasszistán mondom) a "cigányos" viselkedés. Ha ez teljesen hiányzik belőle, és nem csak az vakít el hogy tetszik neked, akkor okés.


Azért mielőtt komolyra fordulna a dolog érdemes lenne tudni hogy az ő családja milyen! Tehát hogy mennyire "cigányosak", illetve hogy mit szólnának egy fehér gádzsihoz...

2018. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
32%
Eszed nem sok van , eddig mit tapasztaltál ettől a népségből , fejlettek európai emberektől vagy ostobábbak . Azok csoportjában babonás idiótizmusok működnek , szokások pénzért adják a nőket . Bánatpénz becsületgyilkosság , középkori de inkább kőkori modelleket ismételnek .15 évesen szülés . Simán beleugatnak a rokonok haverok a te dolgaidba , ha férfiakkal látnak számon kérik a nő tagok is megtépnek . Utolsó mocskok , teszik a klasszat aztán átcsesznek . Akkor is veszélyes ha tartja a szokást akkor lesüllyesz a fertőjükbe , akkor is ha nem mert elad prostinak vagy végig khúr a haveri csapata . Komolyan te jársz egyetemre ? Mi zajlik kelete Afrikában de itt eurőpai részeken nyugaton és északon ? Azt felejtesd el hogy fejleszted megváltozik és segíted , balek leszel .
2018. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Elmondom a tapasztalatom. Anno én is ebbe a helyzetbe voltam(nem betörni járt az egyetemre, kitűnő tanuló volt külföldi ösztöndíjjal csinalta Olaazországban a doktoriját), kedves aranyos srácnak tűnt. Aztán mégsem volt az, nem is lett belőle semmi, de itt leginkább az ő családja nem akarta, hogy magyar lánnyal járjon. Aztán úgy tudom, utánam volt pár próbálkozása,de végül egy cigány csajt vett el. Hát nem tudom. A kultúrális és neveltetésbeli különbségek ölik meg a legtöbb kapcsolatot. Gondold át jól!;)
2018. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Kerdezo vagyok


Tegnap elmondtam otthon, es hat volt kiborulas... vagy a csaladom hallani sem akar rola. Azt hiszik, meg mindig gyerek vagyok, es barmit megtilthatnak nekem.

Egyebkent nincsenek testverei, ebben is elegge elut a ciganyoktol altalaban, nem tud ciganyul, stb. Egyebkent ha hiszitek, ha nem, az evfolyamon messze at egyik legertelmesebb srac. Miert ilyen korlatoltak a szuleim???!

2018. máj. 22. 07:24
 7/30 Whitewolf19 ***** válasza:
56%

Talán a tapasztalatok miatt? Gondolj már bele kicsit hosszabb távon.. mit várhatsz tőle?

Van elég.. egyedülálló magányos fehér férfi is..úgy gondolom.

2018. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
A 21. szazadban ne itt tartsunk mar, hogy fehernek feher, feketenek fekete. Az ember nem egyenlo a szinnel...
2018. máj. 22. 13:05
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ezt jól mondod. De csak akkor menj bele ebbe a kapcsolatba, ha valóban megismerted őt és a családját. Köztük is vannak jó emberek.
2018. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%

Nekem volt 1-2-3 cigány osztálytársam vagy iskola társam akik norálisak voltak.


Otthon miért nem fogadnák el? Csak a cigánysága miatt? Honnan tudod? Attól még hogy valaki szidja a cigányokat, az alapvetően a rossz cigányokat szidja és nem a normális embert (ezt általában a cigány utálók is elmondják).

2018. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!