Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én látom azt hogy a 170+...

Csak én látom azt hogy a 170+ magas lányok majdnem elnézőbbek a 180 alatti pasikkal ?

Figyelt kérdés
Fura de azt látom hogy a kisebb 150-168 csajok mintha elutasítóbbak lennének a 170-180 közötti pasikkal mint a 170-175 vagy 180 centis csajok. Ők gyakran összejönnek velük egy magas vagy kicsivel magasabb srácokkal is.
nov. 24. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Én 174 vagyok és sose vágytam sokkal magasabb fiúra. Nekem valahogy az a kényelmes, ha ugyanolyan magas, mint én, vagy kicsivel magasabb. Kényelmetlen felnézni magasra, meg nyújtózkodni. Nem is értem, hogy aki 150 centi, az miért ragaszkodik a 180 centihez :D
nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na ez az, 176 vagyok és eddig többségében voltak a 170-175 közötti lányok akikkel alakult valami mint a 170 alattiakkal :)
nov. 24. 09:19
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

"Nem is értem, hogy aki 150 centi, az miért ragaszkodik a 180 centihez"


Nem értem, honnan veszitek ezt a hülyeséget, csak nem akarja egy amúgy is alacsony nő, hogy még nála is alacsonyabb pasija legyen.

nov. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, mit szólnátok, ha ismerkedésnél neten magasabbnak hazudná magát egy alacsony pasi, és személyes találkozón derül ez ki. A komplexus nem szimpatikus.
nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
3: De a 150 centihez képest a 165 is magas.
nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
És hol van az a 3-as válaszban, hogy nem? Arról volt szó, hogy hülyeség, hogy a 150 centi magasak 180 centis pasihoz ragaszkodnak. Jó a 165 centi is, ha minden más oké, és rendben van magával. Más kérdés, hogy nem ez az átlag férfi magasság, a legtöbb férfi ismerősöm, rokonom, kollégám, szomszédom ennél magasabb.
nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már hazudta magát valaki magasabbnak. Egész jól elcsevegtünk online, 175cm magasnak mondta magát. Apám 170. Jött a személyes találkozó, volt viszonyítási alapom, milyen külsejű embert kell keresni, hogy ne keveredjünk el, én olyanra számítottam, ami szerepelt az adatlapján, aztán megjelent egy apámnál alacsonyabb. Nem az volt a baj, hogy alacsony, hanem az, hogy hazudott olyanban, ami egyből feltűnik. Miben hazudhat még, ha ebben sem őszinte? Második találkozó nem lett. Ilyen emberben nem tudok megbízni. Amúgy meg ismerek kifejezetten alacsony pasit, aki bejön.
nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hazudta magát magasabbnak a férfi. Állítása szerint 175 cm. Oké.

Én 168 vagyok, és a pasi nálam is alacsonyabb volt. 🙄


Instant kuka, és nem a magassága miatt, hanem mert hazudott. De nem is értem, mit gondolt? Hogy nem derül ki???

nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

1-es, 165 vagyok, és életem legjobb pasija egy 193 magas férfi volt.


Azóta volt 185, 167 cm is, de személy szerint nekem ő jött be legjobban, mert SZERETEM a sokkal magasabb férfiakat (más, meg nem, ez egyéni).


Anya pl megmondta, hogy olyan férfit szeretne, aki mellé vehet magas sarkút, és lássuk be, ha apa még 170 centi sem, akkor ez eleve bukta.

nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon egyszerű a képlet. Ha egy pasi elég magas (185+) akkor nagyon sok lánynál lehet esélye az egész picitől a vele egy magasig. Ha egy lány alacsony, nála is ugyan ez a helyzet, sok pasi jöhet szóba. Ha ez a viszont fordítva van, tehát a lány magas és fiú alacsony, akkor sokkal nehezebb párt találni már csak ez az egy szempont miatt is. Persze nem lehetetlen.
nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!