Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szép lányokat mindenhol meg...

A szép lányokat mindenhol meg bámulják?

Figyelt kérdés

Akár hányszor megyek ide-oda állandóan bámulnak de ez már tini korom óta így van de amúgy már megszoktam. Csak azért tettem fel a kérdést mert lehet hogy azért bámulnak mert csúnya vagyok? És ilyenkor teljesen el szomorodok hogy mi lehet a gond velem?


Nem járok feltünően ruhákba, a kivágott ruha a mi családunkban tabu, de amúgy se vennék fel ilyet mert útszéli látszatot kelt. Sminkelni szoktam de nem viszem túlzásba.

De még azt se mondhatnám hogy rövid ruhába járok mert a szoknyáim mindig vagy térdig érnek vagy a térd fölött egy kicsivel de semmi képpen nem combig.


Van olyan is mikor már nekem kell szólnom hogy fáradjon előre mert a seggembe jönnek! Persze ha többen vagyunk akkor nem! És ha fiúkkal vagyunk akkor sem merik!

De ezt is nem tudom miért csinálják mikor nem öltözöm ribisen, és ez olyan mintha csak megdugni akarnának aztán lehet nem, nem tudom de nem örülök ennek.



nov. 26. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem
nov. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 szép tömör válasz, köszönöm szépen
nov. 26. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Igen
nov. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ennek inkább örülni kellene, és megtanulni normálisan kezelni a helyzetet. Mérlegelni, hogy kinek mit engedek meg, kit engedek közelebb magaamhoz.
nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Lehet jó a testalkatod. Amúgy figyeld meg, hogy nők megnéznek e. Mert ha igen, akkor 100% hogy szép vagy.
nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Még kangörcsös tiniként se volt képem bámulni a lányokat fiúként, de amennyi gyökér van manapság, el tudom képzelni, mit kaphatnak...

Szomorú az, hogy sok lány/nő pl akkor is rajtam veri el a tamtamot, ha mástól érte a sérelem.

Egyszer erre mondta rólam egy haverom bnője a másik bnőjének előttem, hogy jaj, a .....nem olyan. Szomorú, hogy ezt külön ki kell hangsúlyozni.

De hát ezt hozzák a modern (nem)neveléselméletek manapság.

nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 igaz
nov. 26. 09:56
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
És miért ne lehetne őket megnézni? Ez már önmagában bűncselekmény? Vagy erkölcsileg aggályos? Mert mondjuk ebből egyik sem.
nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!