Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szép lány vagyok, de szőrös...

Szép lány vagyok, de szőrös vagyok mindenhol, és ettől nem bírok élni. Ki van még így?

Figyelt kérdés
persze mindent eltüntetek, de rá megy a fél életem. A hátam, a hasam is szőrös. Az intim területemet még nem szedtem le, csak rövidre vágom, mert még nem élek szexuális életet, de úgy érzem hogy nem is fogok, mert ez akadályoz!Segítség :(((
2014. jan. 8. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a hasadról (csak az látszódjon) nem tennél fel egy képet? Lássuk már mennyire szőrös. Ha nagyon, akkor orvoshoz kell fordulni, mert hormonális a baj, ha csak "pelyhes", akkor puszit rá, és ne rinyálj. :P :D
2014. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem teszek fel képet bocsi, amúgy sincs most kinőve. Voltam orvosnál, semmi problémám sincs, csak valami olyasmi, hogy picit több férfi hormont termel a testem...vagy valami ilyesmi. De ez normális, tehát nem vagyok beteg. És nem pihékről van szó :( Gusztustalan
2014. jan. 8. 19:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Próbáld fokozni a női hormon bevitelt, ösztrogén tartalmú ételekkel.

Ha a szőrnek csak a színe zavar (sötétebb vagy világosabb mint a bőröd) akkor kiszőkítheted vagy próbálkozhatsz más színezéssel.

Egyébként meg ha valaki szeret az elfogad szőröstül-bőröstül. :)

2014. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen orvosnál voltál ill. hány éves vagy. Az, hogy magadnak tetszel, az más kérdés, de legalább van önbizalmad.

Ha elmúltál 16, akkor talán érdemes volna endokrinológus orvoshoz elmenni és pontos vizsgálatokkal kideríthető, hogy esetleg nem adrenogenitális szindrómáról van-e szó.

2014. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok. És ezt senki nem fogja elfogadni :// a színével, és az erősségével is van probléma.
2014. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így van, irány az endokrinológus! (előtte kérned kell a háziorvostól beutalót). Az egyik ismerősömnek is ez a problémája, de kiderült, hogy nem az ösztrogén szintjével van probléma (mi is arra gyanakodtunk), hanem az inzulinszintjével, kap rá gyógyszert (plusz még örökölte is nagyszülőktől).
2014. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám és az endokrinológus írt fel gyógyszert de nem segített.. nem tudom már mit lehetne még tenni..
2014. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen gondom, és nekem sincs semmilyen betegségem, egyszerűen ezt örököltem.

Lábam, hónaljam borotválom, intim részen csak nyáron a bikinivonalig, úgysem látja senki a többit. Mondjuk nekem intim részen van nagyon nagyon sok és dús szőröm, de már elfogadtam. Abban reménykedem, h olyan pasit találok, aki így is elfogad. Ezért nem kínzom magam h mindenkinek megfeleljek. 15/L

2014. jan. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legyetek nyugodtan lányok,aki szeret az így is elfogad!

Nem hinném,hogy itt bárkin több szőr lenne mint az én barátnőmön,még sincs semmi problémánk emiatt.

Nálunk az is rendben van,hogy ilyenkor télen ha senki sem látja nem szőrtelenít,elég neki nyáron,Attól még ugyanolyan szép a szememben.

2014. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És ti ezt így meg tudtátok beszélni? És mit szóltál amikor először megláttad őt h szőrös? Rögtön elfogadtad, v csak később?
2014. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!