Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a videóról? a csók jelenetről?

Figyelt kérdés

[link]


számomra teljesen hihetlen hogy a kommentekben senki nem b*zizza le a lányokat mintha ez természetes lenne hogy a lányok csókólóznak. még meg sem emlitik

ha egy lány szájon csókól egy másikat az már rég nem mondható heterónak! és még ezzel a pasijukat is megcsalják



nov. 26. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én nem láttam csókot. A 2 csaj között volt egy amit kivágtak a videóból. A srác meg kitudja milyen beállítottságú. Manapság már sokan csücsőrítenek a kamerába legyen kan vagy nőstény az illető.

Aki az ajkát harapdálta valószínűleg biszex.

A nőkre lezbikusként hivatkozunk amikor a saját neméhez vonzódik valaki.

A buz*i szót vagy meleg kifejezést az előbbinek az ellentetjére mondják.

nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

a csók jelenetet kivágták valamiért, de látszik hogy onnan vette el a száját. és ha tudsz angolul vagy le forditod akkor tudhatod hogy csókról volt szó.

a végén pedig a fiu hetero, csak poénból csücsöritett mert akkor történt a lányok között a csók. de semmi pénzért nem csokolta volna meg a másik fiut.

nov. 26. 14:35
 3/15 anonim ***** válasza:

Értem, és akkor tulajdonképpen most mire akarsz választ kapni?

Szerintem az embereknek le esett, hogy 2 biszex csajról van szó.

Van ez így, aki nem tiszteli a párját azokkal ilyen fordul elő. Mindenki dug mindenkivel.

Fiatalság mohóság, tartja a mondás.

nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát ezek vmi kibszottul szánalmas népségek, pár mp csak, de lezsibbasztja az agyat rendesen... Viszont pont a lánybaráti pusszantásban éppenséggel semmi kifogásolható nincs, a "megcsalás"-t meg ugye nem komolyan, hanem csak viccnek gondolod?

De a film alatti kommentek miatt érdemes volt odakattintani :D

nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Te valami debil vagy...?
nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az vagyok
nov. 26. 15:04
 7/15 A kérdező kommentje:
igazából az zavar hogy a fiú melegeket lenézik, és a lány melegeket pedig természetesnek érzi mindenki
nov. 26. 15:07
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Egy nő a nővel az mindenkinek szebb látvány. 2 szép jó csaj ahogy nyalják falják egymást az emberek többségének tetszik. Az, hogy 2 szőrös férfi ugyanezt csinálja még belegondolni is undorító. Tudom, hogy nem tehetnek a langyik arról amilyenek. De sajnos ez van, én is undorodok a buz*iktól mellesleg.

Van egy sejtésem, hogy te is az vagy ha ezt itt ezt megkérdezted.

1-es és 3-as válaszoló voltam.

nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8 ha minden nőnek/lánynak szép látvány és tetszik ahogy a leszbikusok csókólóznak pl, akkor egy nő sem heteró. az összes nő nemheteró ezen logika alapján.

és ha a nők/lányok férfihozz vonzódnak, akkor egy számukra szexi pasi izgató. és ha két pasi nyalja falja egymást az nekik az erotika csúcsa. mint neked a két nő.

te heteró férfi vagy nyilván neked nem a férfiak fognak bejönni. de egy heteró nőnek a férfiak jönnek be. 🙂

ahogy te a két igénytelen férfit tudsz csak elképzelni, úgy egy nő is csak két igénytelen nőt tud elképzelni. ami nyilván nem fog tetszeni

nov. 26. 15:31
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Felőlem a nők azt nézegethetnek akit akarnak pont telibe szarom. Nekem csak a fontos, hogy végül punci landoljon az ágyamban. Most nyilván egy lezbikusat nem tudok elvinni magammal de HD-ban megtekinthetem.

Szar kisebbségben lenni, de ez egy beidegződés az embereknél. Persze tudom jók, hogy nem lehet kielégíteni ezzel a válaszommal egy olyat mint te, csak akkor ha egyenlőként fogják kezelni ezt a szituációt.

Abnormális dolognak tartom mint a lezbikusságot mint a homokosságot. Igen homofób vagyok ha ezt a szót keresed rám.

Felőlem nyugodtan csókolózzál szopkodjad a másik farkát csak ne az utcán.

Hogy miért nem fognak úgy tekinteni a melegekre mint egy lezbikusra vagy biszex csajra? Azért nem mert a többség a nőkre gerjed.

Lehetne itt azzal dobálózni, hogy mi számít kisebbségnek, a szexualítás egy teljesen másik téma.

nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!