Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csók terhesség alatt? Nők...

Csók terhesség alatt? Nők véleménye érdekelne, nektek jól esett?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen alapból olyan szokatlan ízt is érzek, betegség idején voltam így. Nem esnek emiatt az ételek se olyan jól. Na és persze a szagokra is sokkal érzékenyebb vagyok, libidóm is csökkent... csak én vagyok ezzel így, vagy más se nagyon kívánta a csókolózást terhesen?
2023. ápr. 6. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán mindentől hányingerem volt, ételtől, nem ételtől, néha még tárgyaktól is. De a csókolózás érdekes mód eszembe sem jutott eddig, mint hányinger forrás. Amikor fogat mosott a párom vagy evett pl. fokhagymát, akkor csak puszit adtam neki, amíg éreztem rajta a szagot, de annyi.
2023. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Ha nekem jól esik a férjemtől neked pedig nem a tiédtől mert rosszul vagytöle akkor az itteni vélemények alapján mondod a párodnak ,hogy csókoljon mert Julisnak jól esik?
2023. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-es. :D Nem, szerintem akkor megkeresi a te párod, hogy megpróbálja vele, hiszen neked nem volt hányingered.


*Nyilván csak vicc és senkit se szerettem volna megsérteni!*

2023. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!