Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A véleményeteket és a tanácsot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményeteket és a tanácsotokat szeretném kikérni egy fiúval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már fél éve tetszik egy fiú a suliban! A hétvégén voltam egy buliban ahol ő is ott volt, és megfogta a derekam majd elkezdtünk táncolni. Nagyon be volt állva, szinte nem látott, de beszéltünk, hogy ugye ugyanoda járunk. Nagyon szorosan ölelt, majd meg akart csókolni föbbször is, azonban nem engedtem neki, mert nem szeretném, hogy önkívületi állapotban történjen ez meg? Aztán mondtam neki, hogy talizunk majd meg este, aztán elbúcsúztunk? Egy óra múlva ráakaszkodott egy másik lány, akivel egész este smárolt. Rettenetesen rosszul voltam és vagyok is?Azóta azon gondolkozom, hogy jól tettem- e azt, hogy nem engedtem neki , hogy lesmároljon?

17/L

Őszinte véleményeket szeretnék kérni tőletek és tanácsokat egy házibuliba, ahol ő is ott lesz! Mit tegyek?



2021. jún. 21. 20:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem nagyon fontos az hogy ne egy discoban fortenjenek a dolgok
2021. jún. 21. 20:55
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, csak egy strigula lennél neki
2021. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Discoban komoly kapcsolatot találni szinte lehetetlen. Egyébként szerintem ne bánd a dolgot csak egy csók volt,de ne is foglalkozz többet ezzel a sráccal...nem kell egyből szerelembe esni,mert annak rossz a vége mindig.
2021. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ez a fiú mar fel eve nagyon tetszik nekem. Es attol felek h igy fog elkonyvelni, higy nem akarok semmit tole
2021. jún. 21. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akar tőled semmit ezek szerint, csak meghúzni. Egy futó kaland lennél neki. Engedd el, nem érdemel meg téged
2021. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább neked ne kelljen,ettől nem kell félni,amúgy meg úgy be volt szerintem b..va/szívva hogy azt sem tudta merre van arcal,nem érdemes ilyen emberekkel foglalkozni.
2021. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
jól tetted hogy nem engedted neki, mert ha totál részeg volt, akkor lehet nem volt a maga ura.
2021. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fiú ugrott. Nem érdemelne meg téged, jól is tetted, hogy nem hagytad neki, hogy megcsókoljon. Valószínűleg önkívületi állapotában nem egy romantikus estét szeretett volna veled.


Több száz hal van még a vízben, akik sokkal jobban megbecsülnének és szeretnétek, mint ez a fiú.


Tudom, most nehéz elhinni és továbblépni rajta. Én is jártam már ebben a cipőben, mikor valaki nagyon tetszik már egyhuzamosabb ideje és az Istenért sem jönne össze.


Hidd el jönni fog majd egy személy az életedbe. Lehet holnap, egy hét múlva, 5 hónap múlva vagy évek múlva. Nem tudhatod. A lényeg, hogy ne keresd görcsösen a szerelmet, mert akkor nem fog jönni. Lazíts, s élvezd ki minden szabad szingli perced. Kitartást!


17/L (nem volt még egy kapcsolatom sem és boldog vagyok)

2021. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Discóban komoly kapcsolatok nagyon nincsenek, de ez egy fuckboy volt (valszeg).
2021. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért volt kb. minden mondat kérdés amúgy?
2021. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!