Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embereknek mindennel baja van?

Az embereknek mindennel baja van?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi vékony az a baj mert az egy pubertáló kisfiú, ha dagadt az a baj. Ha gyúrós az a baj mert csak a megkopaszodott, alacsony és bulldog fejű férfiak gyúrják ki magukat és ez nem segít rajtuk. Meg amúgy is mind üresfejű meg tahó, meg az amúgy sem sport. Ha valaki ostoba az a baj, ha okos az a baj mert minek osztod itt az észt. Minek vállalsz gyereket mert úgy sem fogod tudni eltartani, miért nem vállalsz gyereket? Mert mindenképpen kell. Aki jobboldali az náczi meg fasiszta, aki liberális az meg sorosiszta kommunista b'zi simogató. Ha valakivel nem értesz egyett a modern társkeresés terén már incel lúzer vagy és még sorolhatnám. Mondjon valaki néhány elfogadható dolgot és összetömörítem neki zip formátumba!
nov. 29. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nincs mindennel bajom, szerintem másnak sem.
nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell velük foglalkozni.
nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem lehet semmilyen hobbit élvezni anélkül hogy megszólnák az embert. Ez leginkább a gamingre meg a hobbi testépítésre igaz. A gaming ugye nem hobbi, a testépítés meg ugye nem sport..
nov. 29. 18:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ezeket nem egy ember mondta...

Mindenkinek van mindenről véleménye és bizony sok a különböző is, ez nem lehet ekkora újdonság!

nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pont azért nem szeretek tág közösségben lenni mert mindenhol megvannak a toxic elemek, asztali szerepjátékos körökben is. Inkább tartok egy kis közösséget ahol mindenki rezonál a másikkal.
nov. 29. 18:33
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem értelek. Évekig motoroztam jogsi nélkül és lesz@rtam ki mit. Bár én itthon edzek és főleg zsákolok de súlyzózok is. A testépítés jó is kell hozzá kitartás. De ha erős vagy meg is tudod verni aki bánt.
nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jobban szeretem diplomatikusan kezelni a konfliktust.
nov. 29. 18:44
 8/16 anonim ***** válasza:
nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hogyne
nov. 29. 18:57
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bëlga-ék sem véletlenül írták meg az Az a baj c. "slágerüket". 😁
nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!