Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés?

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Van egy férfi munkatársam akivel elég jóban vagyok es olyan érzésem van iránta mintha ezer éve ismerném. Annyira könnyen bízok benne es beszélek a gondjaimról neki. Nagyon fura érzéseim vannak felé olyan erős köteléket érzek es nm ertem mi ez.

nov. 30. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Szerelem❤️

Kezdjél el Vele randizgatni.


Itt vannak a kérdések:


Kezdőszint


Mi akedvenc színed

Mi a kedvenc állatod



Közép



El tudod az életedet mesélni tizenegy mondatban?


Mi volt a legroszabb húzásod, amely által ellenszenvet váltottál ki?

nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Csók már csattant?
nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Helyes fiú?
nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Szereted, vágysz a szeretetére.
nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet szerelemre gondolni meg semmi ilyesmire. Kapcsolatban van ő is és én is szeretjük a párunkat.
nov. 30. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Evolúciósan úgy működünk, hogy az ismerős dolgokat vonzóbbnak látjuk - ez egyfajta túlélési stratégia: a hüllőagyad el akarja kerülni az ismeretlen, kockázatos dolgokat.


Magyarul: a srác viselkedése valamiért ismerős, emlékeztet valakire/valakikre. Nem feltétlenül konkrét személyre, de mondjuk egy közegre, ahol sokan így viselkedtek.

nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megért, valószínűleg igyekszik választ/megoldást adni a feltett kérdéseidre/porblémáidra. A figyelme foghatott meg: végre egy ember, aki nemcsak hümmög, ha valaki valami fontosat mond, hanem reagál is rá:).
nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!