Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire ciki érzés lehetett...

Mennyire ciki érzés lehetett neki?

Figyelt kérdés

Repülőtéren voltam és elöttem volt a sorban egy nyurga, anyámasszony típusú 20-22 éves srác.

A detektorkapunál cuccait a tálcába kellett pakolnia beleértve a cipőjét és a derékszíjját is.

A gyereknek először bokájára csúszott a rövidgatyája, alatta fehér fecskealsó az a nagypapa típusú bugyogó 😆

Úgy meg volt szepenve hogy kis fáziskéséssel húzta fel a gatyáját. A srác feje vörös volt mint a rák. Nagyon keresett valamit a földön, gondolom leszakadhatott a gomb a nadrágról. Úgy tudott átmenni a kapun hogy fogta végig a gatyáját.

A túloldalon öltözködésnél másodjára is lecsúszott neki a térdéig. A reptéren sokan voltak, ráadásul páran kacagtak mögöttem rajta, persze én is mosolyogtam 😀



2023. júl. 26. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
hát ez qrva vicces volt komolyan ez nem szarkazmus!! xdfxdxdxd az egész család felröhögött ezen a sztorin, feldobtad a napunkat!!!4 xd
2023. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg nagyon! :D
2023. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Biztos nagyon jó érzés lehetett neki, hogy tudott segíteni pár balfacon akiknek addig sem a saját szánalmas életével kellett foglalkozni, míg jól kiröhögték. Pl lakás hitel, tetü főnök, pénznyelő feleség, aputestű férj,iszákos após, anyós.
2023. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Neki kb 10 perc kellemetlenség volt az életében, neked viszont ezzel a rosszindulatú 0 életű onmagaddal kell minden reggel szembenézned a tükörben.🤮
2023. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%
mi a szánalmas egy aputestű férjben, te hangyaelméjű?
2023. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Nyurga anyám asszony katonája ? Lehet mondjuk ő is változni akar csak nehéz, tudod én is sokáig 55 kg voltam és nehezen jöttem fel 75-re, és nem azért voltam 55 kg mert annyi akartam lenni vagy nyurga anyám asszony katonája voltam, suli mellett sportoltam, dolgoztam de egyszerűen vézna voltam.
2023. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Tiszta gáz... Gondolom volt, aki videózta is a dolgot, így az a "valaki" méggázabb.
2023. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem rossz erzes volt olvasni, mert nagyon nyomaszto mas megszegyenulese. Mintha csak velem tortenne.
2023. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

6os én is vékony vagyok


4es én nem érzem magam se jobbnak/rosszabbnak ez miatt. Mért lennék rosszindulatú? Mert elöttem történt egy ilyen eset? Én viszafogottan megmosolyogtam, szerintem ti is ezt tettétek volna, más mint a 7es írta fotózott meg kacagott rajta, persze hogy főtt utána a gyerek feje.


Persze mindenkivel megeshet hogy lecsúszik a nadrág akár velem is, de a trotyos bugyogót ő húzta magára, csak gondolom nem számított rá hogy közönség elött villantani fog 😄

2023. júl. 27. 02:21
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy kérdező?
2023. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!