Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúként közös zuhanyzót...

Fiúként közös zuhanyzót milyen gyakran használsz, és hol: munkahely, kollégium, uszoda, edzőterem? Miben zuhanyozol, gatya, papucs, full meztelen?

Figyelt kérdés
zuhanyzó, tusoló

dec. 1. 14:04
 1/10 anonim válasza:
53%
Minden hétköznap munkahelyén.
dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én is minden nap használok zuhanyt, öltözőt a munkahelyemen. És nyilván nem vagyok olyan hülye hogy gatyában zuhanyozzak. Őszintén szólva nem is értem a kérdést... :-D
dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Ahol épp szükséges. Természetesen meztelenül, nem is értem, ezt. Létezik olyan, aki felöltözve zuhanyzik?

Csak azt sajnálom, hogy nem koedukáltak a zuhanyzók.

dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Szerencsére pont 30 éve volt, hogy kötelező volt a közös zuhanyzó, az pedig a honvédségnél volt.

Azóta nem is fürödtem. 😁


Tehát a lényeg az, hogy jelenleg nem olyan helyen dolgozom, ahol igénybe kell venni a zuhanyzót.

(csupán azért, mert mindenki szeret a saját izzadtságában "fürödni" 😁


Komolyra fordítva.

Tényleg nem kell zuhanyozni, mert nem olyan körülmények között dolgozunk.

dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát valóban nagyon prűd nép vagyunk, de tényleg, van akinek probléma, hogy levetkőzzön a zuhanyzáshoz? Mondjuk jó, a papucsot azt néha én is magamon hagyom, de csak akkor, ha azt látom, gondok vannak a hely higiéniájával.
dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Uszoda és természetesen meztelenül tusolok le. 20 éves vagyok.
dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Wellness, szaunázás, élményfürdőzés után mindig lezuhanyzok tusfürdővel, természetesen meztelenül, hogyan máshogy lehetne még rendesen megfürdeni? Nem vagyok szégyenlős, főleg egy olyan helyen, ahol mindenki más is pucér.
dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és persze papucsban, mert szednék össze valami viszketős lábgombát vagy valamit... 7-es voltam
dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Uszoda, meztelenül zuhanyozom. Az egyterű, elválasztófal nélküli zuhanyozókat szeretem legjobban.
dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kolis vagyok, és kondiba és úszni is járok. Mindhárom helyen meztelenül zuhanyzom. Koliban már a szobában levesszük az alsógatyát és törcsivel a derekunkon megyünk a mosdóig. Kondiban a padnál leveszem a boxert és törcsit a vállamon viszem. Uszodában már törölközőt se viszünk a zuhanyzóig, az úszógatya levétele után a tusfürdőnkkel megyünk. Mindhárom helyen az átöltözés helyétől a zuhanyig papucsot hordok, de a zuhanyzóba lépve leveszem. Összességében én ellene vagyok a fiú-fiú előtti szégyenlősségnek.
márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!