Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazoltan pozitív koronavíruso...

Igazoltan pozitív koronavírusos embert mennyire tartanátok felelőtlennek, ha ugyanúgy járna betegen konditerembe, étterembe, stb?

Figyelt kérdés
dec. 1. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon!
dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Ne viccelj, tegnap lementem dokihoz, hogy két napja lázos vagyok, azt hittem helyben meglincsel, olyan stílusban állt belém, hogy mennyire felelőtlen vagyok, mit képzelek magamról, hogy két napja így, emberek között, tesztet se csináltam...

Szerintem ha pozitív lett volna, amit ő csinált, még keresztre is feszít. Nem tudom, miért van idén megint ekkora covidpánik.

dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon felelőtlennek tartanám, és önzőnek is. Ez nemcsak arról szól, hogy ő maga gyógyuljon és ne legyen sz*rabbul, hanem arról is, hogy ne adja át másnak. Nem tudja, hogy egy pár hetes terhes ül-e le mellé a buszon vagy egy daganatos beteg, amikor épp körbeköhög mindent. Tök gáz szerintem.
dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kitana. ***** válasza:
64%
Mindegy, hogy COVID vagy akármi más fertőző betegség, ne járkáljon emberek közé aki fertőző beteg.
dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Én egy éve elkaptam a covidot a koliban. 3 szobatársam volt meg egy csajom, akivel együtt aludtunk, neki szintén ennyi szobatársa. Nyilván fogalmam sincs mennyi ideig volt lappangás, de jártam egyetemre, bulizni stb. Mentem szokás szerint a portára hogy pozitív a teszt, melyik karanténszoba szabad stb. Mondták, hogy "már nincs covid, nincs karanténszoba" csináljak amit akarok. Felőlük aztán vissza is mehettem volna a 20 négyzetméteres négyágyas koliszobába.


(Önkéntes karanténba vonultam a barátnőmmel együtt egyébként, csak mondom, hogy már egy éve sem volt covid :D)


Konditerem étterem felelőtlenség, mert nem szükséges. De van, aki nem teheti meg, hogy önkéntes karanténba vonuljon.

dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kólauborkával ***** válasza:
35%

Én pont így betegedtem jelenleg meg. A retkes gyökér felszáll a tömegközlekedési eszközre úgy, hogy 3mp-et nem bír ki köhögés nélkül. Mi nem, 2 napra rá én is teljesen lebetegedtem.

Önzö parasztoknak tartok az ilyen embert, beteg ember maradjon otthon és ne fertözzön másokat saját hülyesége miatt.

dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

#6 Nem mindig van lehetőség nem tömegközlekedve hazajutni. Nagyon sok egyetemista megfertőződött a koliban anno és hogy máshogy menjenek haza, mint busszal/vonattal? nyilván a koliban nem maradhatnak mert megfertőznek mindenki mást is.


"Maradjon otthon". Oké, de mi van, ha nem otthon lett covidos? Hol maradjon? Nyilván irreális taxit hívni mondjuk Budapest-Debrecen távra.

dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Annyira, mint egy influenzást.
dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Pont a legújabb Covid változatok annyira hatékonyan fertőznek, hogy szinte mindenki elkapja. Csak nem mindenkinek lesznek tünetei.

Nagyon nagy felelőtlenség, ütni kéne az ilyet! Vagy legalább nevelni.

Akinek mindenképpen mennie kell, egy jó maszkot kerítsen, és viselje rendesen.

Ja, és kondi, étterem, stb. kizárva. Oda menjen csak, ami az életéhez feltétlenül kell.

dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem tartom felelőtlennek. Lehet lepontozni.
dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!