Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez lehet a depresszió egyik jele?

Ez lehet a depresszió egyik jele?

Figyelt kérdés
Fájnak az ízületeim, pedig meg sem vagyok fázva, ha az ágyból ki kell kelnem az órási megerőltetést jelent. Este nehezen alszom el, reggel pedig sokáig alszom.
dec. 1. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez sima megfázás
dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egyszerűen elkaptál valamit, vagy esetleg ízületi gyulladásod van? Miért lenne ezek alapján depresszió?
dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlenül.

Vitaminhiány? Front - időjárásra érzékenység?


Depressziónál arra gondolnék, hogy lenne vmi más jel is, pl.: ami eddig érdekelt, már nem tud lázba hozni, vagy ha alaptevékenységek (pl alaptisztaság meg higiénia) is nagyon a nehezedre esnek...

dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet vmi lappang benned.
dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a COVIDdal volt az a tapasztalatom, hogy azon kívül, hogy dögfáradt vagyok, fájnak az izületeim, lényegébne a láz tüneteit produkálom teljesen normális testhővel, semmi egyéb bajom nem volt.


Ha általánosságban fájnak az izületeid, valószínűtlen az izületi gyulladás. Szóval én olyan betegségre tippelek ami jellemzően lázat okoz. Vagy "rejtett lázat", hangozzon ez akármilyen furán is:D


Depressziónál ugyan tünet a rossz alvás éppúgy, mint a sok alvás, de a testi fájdalom nem. Ott azér tnehéz flekelni, mert nincs értelme felkelni:D

dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Korral is járhat kb 40 körül hogy ugy berizsdásodik az ember ha meg sportol, az még jobban roncsolja is.
dec. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!