Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok ,hogy valóban...

Kíváncsi vagyok ,hogy valóban mekkora a fenekem meg a mellem! Minden kivülálló mást mondott akiket megkérdeztem. Hogyan derítsem, ki, hogy milyen méretúek valójában?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta kicsi a seggem van aki azt mondta hogy nagy valaki azt hogy közepes, mellemnél is ez szintén. Én meg nem tudom milyen igazából. 162 cm vagyok és 50 kg. Sportolok is.

dec. 2. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg képet tudnál küldeni?
dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt itt nem. Még sose tudtam itt képet feltölteni sajna.
dec. 2. 15:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem lehet képet feltölteni. Egy külső képfeltöltő oldalra kell (pl. kephost.net, kepkuldes.com), és az ott kapott linket tudod beilleszteni.
dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Akkor nagy.
dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 skorpióBB válasza:
melled: melltartó méret.
dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ide tölts fel képet:

[link]

Nem fogunk hazudni neked!

dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Into.hu, képfeltöltés, majd tallózol egy képet magadról, amin nem látszik az arcod, és beilleszted a gyakorira. Ennyi. Kép nélkül gondolod tudunk hiteles választ adni? :/
dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De persze ha valaki azt mondja, hogy semmi önbizalmad, hogy ilyen kérdésekhez mások kellenek, na arról nem írnál ki kérdést.
dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

van aki így látja, van aki amúgy, más valakinek meg a vesszők folyamatos hiánya fáj

nem vagyunk egyformák

dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből se lett semmi, csak a clickbait.
dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!