Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok ,hogy valóban...

Kíváncsi vagyok ,hogy valóban mekkora a fenekem meg a mellem! Minden kivülálló mást mondott akiket megkérdeztem. Hogyan derítsem, ki, hogy milyen méretúek valójában?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta kicsi a seggem van aki azt mondta hogy nagy valaki azt hogy közepes, mellemnél is ez szintén. Én meg nem tudom milyen igazából. 162 cm vagyok és 50 kg. Sportolok is.

dec. 2. 15:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
55%
50 kg-al nem lehet valami nagy.
dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne az érdekeljen, hogy mekkora a picsád meg a csöcsöd, hanem, hogy miért nem vagy képes magadat látni, olyannak, amilyen vagy? A legtöbb ember képes rá (én sem vagyok képes). Testképzavarnak hívják, inkább erre kellene megoldást keresni, amúgy biztos, hogy esztétikailag rendben vagy, a legtöbb ember leszarja, mekkora vagy, aki nem, azzal meg amúgy se érdemes foglalkozni, annyira szegény életű.
dec. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!