Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3.babámat várom, farfekvéses,...

3.babámat várom, farfekvéses, valóban császárra számíthatok? Megkérdezik, hogy én mit szeretnék?

Figyelt kérdés

Az előző szülések spontán történtek.

35hetes vagyok, tudom, hogy még megfordulhat ,de érdekelnének mások tapasztalatai...

Köszönöm


2022. dec. 3. 16:45
 1/9 anonim válasza:
78%
Igen ilyen esetben nagy esély van a császárra, de nem feltétlen azzal kell!
2022. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én farosan születtem, de nem császárral, pedig nem volt egy könnyű dolga édesanyámnak.
2022. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha az orvos úgy látja, a baba veszélyben van akkor nincs olyan, hogy mit szeretne az anyuka.

A gyerek számára kockázatosabb farral megszületni.

2022. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha faros marad ,akkor én császárt szeretném, ezért kérdeztem,hogy megkérdezik-e.... semmiképpen sem szeretnék kockáztatni a kisbabám egészségét.
2022. dec. 3. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Szuper csaj vagy! Remélem azért megfordul még.
2022. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés orvos vállalja a faros szülés kockázatait. Szóval nagy az esély a műtétre.
2022. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is faros még. Neten a férjem talált egy olyat, hogy megfordítható a magzat. Néztünk róla videót és ott a főorvos azt mondta, hogy az esetek többségében sikeres és elkerülhető a császár. Tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban. Nekem is sima szülésem volt eddig.


[link]

2022. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Vannak módszerek amik segíthetnek a babának be fordulni.

Illetve kérdezd meg az orvosodat hogy be tudná e fordítani. Külföldön már szinte rutin dolog a faros babák befordítása.

2022. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
A faros szülés csak itthon nagy dolog, amúgy tslnese a természetes. Két természetes szülés után nem okozhat gondot, a gondot inkább a tapasztalatlan és hozzá nem értő orvos okozhatja, mivel itthon ritka a faros szülés, és legtöbbjének nincs benne rutinja.
2022. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!