Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne most valami amit úgy...

Lenne most valami amit úgy őszintén kívánnál?

Figyelt kérdés
dec. 2. 22:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
66%
Akire gondolok, azt mondaná nekem, hogy szeret...
dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
29%
Meghalnék és reinkarnálódnék egy olyan életbe, amivel lehet is kezdeni valamit és nem olyan árulók vennének körbe, mint eddig és nem lennék egyedül, mint most.
dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
72%
Én is úgy akarok pénzt, hogy ne kelljen annyira nézni üzlet bérlési díjnál a felső határt.
dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
38%

10-es, mindenképp váltsatok! Én általános iskola felsőben véresre téptem a körömágyamat az összes ujjamom, de senkit nem érdekelt.

Középiskolában egy sokkal normálisabb közegben megnyugodtam, kiegyensúlyozott, boldog lettem. Általános is jó volt sokáig, de ott nem volt divat jótanulónak lenni, kamaszodva pedig nem fejlődtem úgy, mint a többi lány és a fiúk gúnyoltak.

dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
64%
Egy ölelést egy bizonyos illetőtől
dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
86%
Ne kelljen visszamennem dolgozni jövőhéten, vagy legalább egy jobb helyre kelljen mennem vissza/helyette.
dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
72%
A nagyszüleimet, hogy talalkozzak legalább még egyszer velük. Nagyon szeretem őket és remélem, hogy ezt tudták és érezték is.
dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
64%
Ja. Világbéke.
dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy miért van mindenki ennyire lepontozva?

Elmehettek a jó k. rva anyátokba. Ez egy őszinte kérdés és ti meg szarba veszitek...

Bunkó paraszt faszok.

dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
77%
Igen, de az a 18 + kategóriába tartozik
dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!