Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most úgy őszintén ehhez...

Most úgy őszintén ehhez mennyire kell pofátlannak lenni?

Figyelt kérdés
Mikor valakivel elbeszélgetsz tök jól és közli hogy amúgy neki nem tetszik ahogy kinézel, mert egyik képem ilyen az arcod ott meg nem, és ő tök mást preferál. Mondom oké? Akkor legyél is olyan külsőre, ha már elvársz egy megint másik szép külsőt. Erre utána jön az, hogy egy kifejezett sebe nem tetszik az arcomon (ami műtéti és nem tehetek róla) Öhm elnézést ilyenkor mi a baja az embernek? Hogy konkrétan a baba külsőt akarja, és írásban teljesen normálisnak tűnt, nem gyerekesnek.
2023. okt. 2. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Csaltal a photoshoppal es most szembesult a valosaggal. Teljesen igaza van. Ez nem gyerekesseg. En is a becsapas miatt lennek duhos,nem a heg miatt.


Igenis van ,akinek tokeletes a bore,se ranc se heg se pattanas. Ne vedd magad egy kalapala az ilyen emberrel.


N

2023. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem csaltam photoshoppal? az egyik képem máshogy vagyok fordulva, meg leginkább nem mosolygok képeken és ott más az arcformán, aztán mikor mégis mosolygok az egész megnyúlik.. ez tök természetes, de engem az akaszt ki hogy ő ennyire válogat, meg hogy ha van egy heg az arcomon, nyilván látszik képen is mert én nem photshoppolok, és kiakad hogy nem vagyok tökéletes
2023. okt. 2. 19:38
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Jó, és ezt most mi a francért nem neki írod meg, miért nekünk nyafogsz?
2023. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
lol leírtam én mindent, de gondoltam jó lenne mástól is hallani hogy itt gondok vannak, vagy én vagyok az aki rosszul véli?
2023. okt. 2. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Tudod,vannak emberek ,akik tenyleg jol neznek ki rloben es nincs szukseguk csalasra,mint a photoshop. Ok megtehetik,h valogassanak es a kevesbe tetdzetos fiukat/lanyokat elkuldik,foleg akkor,ha a kepen mashogy nezett ki.


A heg igenis csunya es joga van vkinek barmilyen kullemhibaert torolni a talalkozot.

Nokent irom.


Soha nincs jogod vskakin szamonkerni az izleset.


Nekem szimpatikus,h mert oszinte lenni es talan ezzel elosegitett Neked egy ujabb randit,ahol majd vslos kepekkel szerepelsz az ismerkedos appon.


Erre mondjak,h aki eloben szep,az nem hasznsl internetes ismerkedos frluletet, merg ott csalnsk az emberek es csak az idejet vesztegeti.

2023. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

felesleges itt ilyenekről kérdezni, a válaszolók bő 90%a csak arra használja az oldalt hogy levezesse a frusztrációját.

ide akkor érdemes csak jönni amikor valami konkrét kérdésed van, nem pedig akkor, ha csak ilyen szubjektív véleményeket akarsz.


amugy nyilván kibszott gáz csak úgy a semmiből benyögni hogy oh amúgy szerintem ronda vagy, bár sok a proli a világban, nekik ez a természetes.

2023. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egy kis hegrol beszelunk a szemoldokomnel konkretan eszre se veheto, de az ha mutenek engem valami miatt megint az en hibam? Es szamon kerik rajtam? Egy olyat amirol nem tehetek.. de ha persze valaki ilyen rohadt valogatos arrol o tehet
2023. okt. 2. 21:18
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindegy ne menjunk bele akkor, nehany ember nagyon nem ertette meg mire akartam kilyukadni, itt az volt a problema leginkabb hogy egy het utan jutott eszebe hogy nem tetszem, bajok vannak stb, es semmi baj nincs a kepeimmel, rohadt jol nezek ki, ellentetben vele, de en megis letettem az elvarasaimrol kulsore ertve mert egy komoly kapcsolatba nem az szamit olyan-e a szeme amilyenre en vagyok.. koszonom:)
2023. okt. 2. 21:21
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Ez egy hülye pöcs. Az ilyet azonnal faképnél kell hagyni, de előtte közöld vele, hogy ő sem egy matyó hímzés.

Jártam hasonlóan, csak ott átlag jóskának az volt a problémája, hogy tetszek ugyan neki, de nem érez vonzalmat, nincs meg az a plusz. De azért vagy két órán át fárasztott a süketelésével. Megmondhatta volna az első 5 percben is, akkor hazamentem volna és megnézek valami jó fimet, nem rá cseszem el feleslegesen a drága időm.

Én eldöntöttem, hogy ezentúl előre megkérdezem, mi legyen... Bejövök élőben és legyen valami program, vagy fordul mindenki haza? Nincs több türelmem ilyen gyökérségre.

Veled sincs baj, csak te is kifogtál egy hülyét.

2023. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Esetleg a seb urugy volt, egyszeruen a kepeken masmilyennek latott, eloben nem tetszettel. Szerintem ezerszer inkabb ghostingolas. Hogy igy mondta, az bunkosag, de attol meg egy erett ember is erezheti azt, hogy nem tetszik neki valaki.
2023. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!