Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők mit csinálnak egész nap?

A nők mit csinálnak egész nap?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy nő mit csinálhat egész nap. Mérnökként dolgozom, aligha találkozom velük - a néhány (egy kezemen meg tudnám számolni mennyi) kolleginától eltekintve, aki szintén mérnökként dolgozik. Állítólag a társadalom közel 50 százaléka nő, mit csinálnak egész nap?

dec. 3. 01:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem lehet komoly, de én most komolyan veszem, az idetévedő inceljelölt tizenéves srácok kedvéért. Mert nem létezik, hogy te nem mész be egy boltba, vagy egy gyorsétterembe, és nem látod, hogy ott nők - is - kiszolgálnak.

Felkelek, eszek reggelit, iszok kávét, szarok egy orbitálisat, majd lezuhanyzom, fésülködök, sminkelek. Mindez nagyjából egy órát vesz el a 24-ből. Utána közel egy órát utazok a munkahelyemre, általában tömegközlekedéssel, van autóm, de nem vagyok oda a vezetésért. Ha késésben vagyok, mert mondjuk a lakótársam befoglalta a fürdőt, akkor autóval megyek, úgy gyorsabb, de általában busszal, viszont olyan is van, hogy szép nyári napokon biciklivel. Változó.

A munkahelyemen 7-12 órát dolgozom, évszaktól függően. Turisztikában dolgozom, egyik fő feladatom, hogy az ilyen istenkomplexusos hülyéket szép széles mosollyal, jó NPC-hez híven segítsem hozzá a jó élményhez, és tudomásul vegyem, hogy az emberek IQ-ja 20%-al csökken, ha belépnek egy reptérre, vagy külföldön tartózkodnak (ez alól egyébként én sem vagyok kivétel, magamon is észrevettem, hogy mekkora idiótaként tudok viselkedni, ha utazom). Sokat ront a helyzeten, ha a kis latol öntudatos, és okosabbnak hiszi magát nálam, nagyon sokan vannak, akik csak azért, mert ők egy adott területen nagyon jók, azt hiszik, mindenhez is jobban értenek, ahhoz is, amihez történetesen én értek, és amiért fizetnek nekem, hogy ezeket én oldjam meg helyettük.

Ezután közel egy órát utazom haza, általában megszakítom az utat az egyik bevásárlóközpontban, ahol hozzávalókat veszek a vacsorához. Normális esetben hazamegyek, vacsorát készítek, meg másnapra ebédet, utána elmegyek futni, megeszem a vacsorát, becsomagolom az ebédet, és elmosogatok, majd lezuhanyzok, olvasok egy könyvet, vagy nekiállok filmet nézni, aztán alszok. De olyan is van, hogy este egy barátommal találkozom, akivel moziba megyek, vagy kocsmázni, vagy most télen korcsolyázni, vagy csak átmegyek hozzá kártyázni. Szóval, minőségi időt töltök számomra fontos emberekkel.

Szabadnapokon gyakran kilátogatunk focimeccsekre, vagy elmegyünk túrázni, horgászni. Illetve vannak napok, mikor korábban kelek, hogy munka előtt még elmehessek az uszodába.

Alapvetően munkakörtől, hobbiktól, családi állapottól változik egy nő napi rutinja. Nekem nincs se párom, se gyerekem, akinek van, annak valószínűleg az ideje nagy részét az teszi ki, hogy őket kiszolgálja.

dec. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Na ezért mondom, h a mérnököknél valami nem működik…
dec. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Mérnök létedre azért nem vagy valami erős fejben.
dec. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%
A soppingolás, a kozmetikus-manikürön kívül? A momzillákra is gondolsz?
dec. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, neked nincsenek legalább nőnemű rokonaid? Anyukád például?

Amúgy értelmetlen kérdés, azt sem lehet megválaszolni, hogy a férfiak, vagy az emberek mit csinálnak egész nap. Mindenki mást. Mást csinál egy diák, egy nyugdíjas, egy dolgozó, egy rokkant, egy nagyvárosban elő, egy falun élő, egy tanyán élő, stb, de még ezeken belül sem mind ugyanazt csinálja.

dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pl általában dolgozom havi 300 órában. Ha nem dolgozom, akkor boltba megyek, főzök, elmélkedek, vagy a párommal romantikázom. Havi egyszer pedig igyekszem elmenni kikapcsolódni egy múzeumba például. Oda egyedül szoktam menni 90%-ban.
dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom. Utána vásárolok, főzök, takarítok, begyújtok és tüzelek ~ tekintettel a téli hónapokra. Beszélek rokonokkal, ismerősökkel. Ellátom az állataimat. Együtt vagyok a párommal. Írom a regényem és novelláim. Na meg olvasok is nem keveset. Telefonozok. Számítógépes játékokkal játszom.
dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem a gyk-t életben tartó trolloknak. Ezt ingyen csináljatok vagy valaki fizet?
dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

De legalabb olyan tarsadalomban irnad ki a kerdest, ahol a nok jellemzoen nem allnak munkaviszonyban.

Nem kulonb kerdes, mint amit egy szerencsetlen kristalyozo kerdezett betepve.

dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindazon feladatokon túl, amiket már felsoroltak előttem: próbálnak megfelelő társat, FÉRFIT találni. Nem, nem mérnököt, hanem FÉRFIT.
dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!