Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes ezzel szakemberhez...

Érdemes ezzel szakemberhez fordulni?

Figyelt kérdés
Ha az életemet egy bántalmazó kapcsolatban képzelem el, tehát az az ideálom. Viszont nem ilyenben élek és nem is kezdeményezem, hogy részese legyek ilyesminek.
dec. 4. 01:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon unatkozol?
dec. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Csak nő vagy. Teljesen természetes
dec. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igen, érdemes szakemberhez fordulni, mert - valamiért - lelkileg "azt kívánod", hogy bántalmazzanak/alázzanak/kiszolgáltatott legyél...
dec. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen, irány a szakember.

Esetleg jelentkezz be egy küzdősport tanfolyamra, esetleg MMA-ra, ahol (ha nem is, mint egy kapcsolatban, de) kipróbálhatod az adok-kapokot.

dec. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, volt részem 8 éves koromtól megszakított időszakokban többféle küzdősportot is kipróbálni. Igazából mindet élveztem. Sok fegyelmet és türelmet tanultam, na meg persze eredményesen megvédeni magamat.
dec. 4. 08:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kicsit önkénesnek olyan szervezethez, ahol bántalmazott emberekkel foglalkoznak. Szerintem rögtön rájössz majd, hogy hiába képzeled el te ezt valami fura romantikus helyzetnek, a valóságban közel sem az.
dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os, köszönöm a válaszod! Talán tényleg ez lenne a leghasznosabb! Utána nézek a környéken milyen hasonló szervezetek vannak, amik ezzel foglalkoznak.


Bár már volt tapasutalatom korombelivel, akivel rosszul bánt a párja. Osztálytársnőm is, rokonaim is jártak már így. Érdekes módon őket egytől egyig szakításra sarkalltam. Többször támogattam őket legalább azzal, hogy kibeszélhették magukat. Nem tudom, talán így sem volt elég intenzív az élmény.

dec. 4. 09:45
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Doki sürgősen.
dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5#: Ez így érdekes helyzet szerintem. Meg tudod magadat védeni, de az életedet egy bántalmazó kapcsolatban képzeled el, de nem kezdeményezed, hogy ilyenbe kerülj.

Esetleg nem lehetséges, hogy esetleg mint egy "igazságosztó" szerepét vállalnád fel ezzel az állapottal?

Gondolok itt arra, hogyha mégis egy ilyen kapcsolatba kerülnél, akkor alkalmaznád a küzdősportolói tudásodat? Mit éreznél ekkor: elégtételt a másik felett?

dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, ez érdekes felvetés, de nem hiszem, hogy erről van szó. Szimplán annyi, hogy vonzódom a manipulátorokhoz.
dec. 4. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!