Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek se munkája, se párja,...

Akiknek se munkája, se párja, se barátai, ők mivel töltik el az idejüket?

Figyelt kérdés
Megbolondulok annyira unom magam, minden napom egyforma. Most hogy ilyen mínuszok vannak még kerékpározni se tudok kimozdulni itthonról. Meg fog ölni az unalom, az egyhangúság meg az itthon, gép előtt rohadás miatti egészségügyi gondok.

dec. 4. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem először keress munkát, aztán könnyebb lesz.
dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Én sportolok.Nagyon sokat segít amúgy.Ezen kívül szét unom az agyam ha épp nem mozgok,szóval igyekszem egyre többször.Munka keresésen is rajta vagyok de mellé sulizok is(ami amúgy semmi mert igaz hogy emberek közé járok legalább de nagyjábol senkivel se beszélek)
dec. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is elraktam "befőttnek" a keriparim, de már nagy hiányérzetem van. Egészen októberig tudtam szelni a kilométereket.
dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Es hogy nem éhezel? Jogy nem dobnak ki?
dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én ölni tudnék hogy legyen végre egy kis szabadidőm, szerintem élvezd ki míg teheted
dec. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyen embert.

Játszik egész nap és kicsit be is van kattanva (Nem a gyakoris játékos, aki kérdezget).

dec. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kockulok, sorozatot nézek, olvasok, edzek. Besegítek otthon amibe csak tudok, közben meg állást keresek. Ahhoz képest hogy senkivel nem beszélgetek egész jól elvagyok.
dec. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van esze, azon dolgozik, hogy legyen munkája, barátai párkapcsolata.

Ha nincs, hagyja, hogy elteljen az élete.

dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Takaríts, keress valami hobbit, amit szerethetsz. Az apró célok is jobbak mint a semmit tevés.
dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!