Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit használnak az eszük...

Mit használnak az eszük helyett/mellett azok, akik jól tudják beosztani az idejüket?

Figyelt kérdés

Jegyzetfüzetet? Naptárat? Mobilt? (Ha igen, melyik appot?) Határidőnaplót? Cetliket?

Hogy lehet szétválasztani a magánéletet a munkától, de mégis mindegyik kapcsán képben lenni, hogy mikor mit kell tenni, hova kell menni, stb, tehát egyszerre látni mégis a teljes képet?

Az egész család közösen is használ valamit? Mit? Hogyan?



2022. máj. 15. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Határidőnaplóm van, abba írom a munka és magándolgokat is, elvégre egy napon történnek, miért kéne szétválasztani?
2022. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően csak annyi terhet "veszek fel", amivel elbírok ilyen segédeszközök nélkül. Különben csak egy állandó stresszes vesszőfutás és 'pörgés" lenne az életem, amit pedig nem szeretnék.
2022. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a mobilom használom. Munkafolyamatokra is le tudom vezetni a nagyobb takarítási munkától kezdve a munka feladatokat is. És ami kész pipázni is tudom, így látom mikkel kell még foglalkoznom.
2022. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
De azért még a jól tudom beosztani az időmet, azt még fejlesztenem kell. 3-as vagyok. De a mobil segít ebben.
2022. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A memóriámat "használom". Még bevásárlólistákat sem írok, mert megjegyzem, mi az ami kell.
2022. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

De amúgy én az eszemet szoktam használni, mivel rendszerezem mikkel kell foglalkoznom. Aztán minek tartogassam, ha a mobil segít? :)


3-as, 4-es vagyok.

2022. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az eszemet használom. Néha papírt és ceruzát.
2022. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"miért kéne szétválasztani?"

Talán hogy átláthatóbb legyen? Talán hogy ne töltsünk túl sok időt a munkával a család rovására?

2022. máj. 15. 15:00
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

8

Akkor te átlagon aluli vagy, nem értjük a problémát, mert átlag embernek ez nem okoz ekkora problémát.

Telefonon sima naptáramban fel van írva melyik héten hogy dolgozok, oda írom az orvosi időpontokat is, ha a gyereknek van valami, hogy szabi mikor van stb.

Ennél több mi kell? A konkrét munkabeli dolgot úgy írom fel, hogy van egy asztali naptár a munkahelyi asztalomon és oda írom június 6-hoz például hogy 10 óra, megbeszélés XY-al. Majd ezt ugyanúgy beírom telefonba is. Sima naptárba még mindig.

2022. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"A konkrét munkabeli dolgot úgy írom fel, hogy van egy asztali naptár a munkahelyi asztalomon és oda írom június 6-hoz például hogy 10 óra, megbeszélés XY-al."

Nem fix munkaidőben dolgozom, azért nem olyan egyszerű nekem. Bár lehet, hogy úgy kéne intéznem, hogy igenis 8-tól 4-ig legyek a munkahelyemen minden nap, mintha muszáj lenne, hogy aztán viszont már ne vigyek haza munkát...

2022. máj. 15. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!